Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alicia csodálatos élete!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alicia Correia

Alicia Correia


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Sep. 25.
kor : 32
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Alicia csodálatos élete! Empty
TémanyitásTárgy: Alicia csodálatos élete!   Alicia csodálatos élete! Icon_minitimeKedd Szept. 28, 2010 7:25 pm

Név: Alicia Correia

Kor: 18

Születési hely/idő: Washington 1993.06.10

Faj: Hallandó

Anyja neve: Johanna Grey

Apja neve: Toby Correia

Tulajdonságai:

Belső:Nagyon kedves és aranyos.Mindig csak másoknak akar adni.Segítőkész.

Külső: Hosszú,fekete haja és barna szemei vannak.Testalkata vékony és szépséges. szemei és a szépsége sok fiút elvarázsol.A vére pedig incsiklandozó ezért sok vámpírnak bejön.De azért adnék egy jó tanácsot a vámpíroknak: Vigyázat veszélyes a kicsike!

Élete:
Egy átlagos, gazdag családból származom.Mindenem meg volt szép ház, sok pénz és persze barátok ,de csak egy igazi barátom volt, Ashley-nek hívták.Mindig együtt voltunk mint két testvér.Az én családom egy kicsit különlegesebb volt ,mint többi ,mert mi tudtunk a vámpírokról.Sőt a nagyapám mindig róluk mesélt nekem amikor kicsi voltam.De azért arra is megtanítottak hogy , hogy védjem meg magamat tőlük.Ezért kaptam a nagyapától egy tőrt ami az övé volt.Nagyon értékes volt számomra.Amikor megkaptam pár hétre rá meghalt.Nagyon fájt mivel nagyon jóban voltunk.A szüleim mindent megettek hogy felvidítsanak de nem sikerült.
Egyik nap kimentem az erdőbe sétálni. Az erdő világos volt és gyönyörű. A levegő pedig friss.Ahogy ott sétáltam éreztem a szellő érintését a bőrömön,a falevek hangját a lábam alatt.Majd egy zajra lettem figyelmes.Kiváncsi természetű voltam ezért a zaj után indultam.Amikor megtaláltam a zaj forrását le dermettem.A legjobb barátnőmet láttam ahogy szívja egy ember vérét majd egy vadász megtámadta.És megölte.A szivem hevesen vert.A testem nem mozdult.A szívem egyre hevesebben kezdett el dobogni és már éreztem hogy a könnyeim le csordulnak az arcomról.Sírtam.Sírtam mert láttam a barátnőmet meghalni.Időben észhez kaptam,gyorsan megfordultam és elrohantam.Amikor hazaértem nem mondtam senkinek semmit mivel nem akartam hogy a szüleim aggódjanak értem.Ezért úgy döntöttem hogy elköltözöm.Vettem is egy szép házat Myrin Fors-ban.Reménykedem hogy ott új életet kezdhetek....Megtalálhatom a boldogságot.

Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Alicia csodálatos élete! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alicia csodálatos élete!   Alicia csodálatos élete! Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 1:27 pm

Alicia szia, örömmel tudtadom hogy semmi hibát nem találtam benne, így ELFOGADLAK!!!
Jójátékot: Samba (admin)
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
 
Alicia csodálatos élete!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexa élete
» Elenna élete
» Jace élete
» Egy vérfarkas élete
» Egy sexy vámpír élete!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: