Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alexa élete

Go down 
SzerzőÜzenet
Alexa Lightwood
Vadász
Alexa Lightwood


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 31

Alexa élete Empty
TémanyitásTárgy: Alexa élete   Alexa élete Icon_minitimeSzer. Szept. 15, 2010 9:21 pm

Név: Alexa Lightwood
Kor: 18
Faj: Vadász
Születési idő: 1992.08.25
Anyja neve: Diana Merdon
Apja neve: Johnathan Lightwood
Más hozzá tartozók: Simon Lightwood, a testvére.

Előtörténet:

Hol is kezdjem? Ja igen...meg van. Nos New Yorkban születtem, illetve ott egy kis kórházban. Anyukámék szerint jól nevelt lány voltam. Gyakran mesélték el nekem, hogy milyen volt gyerekkorom, így sok minden meg ragadt emlékeimben. Egy kis lakásban éltünk négyen...mert akkor még Simon is élt. Az iskolában mondhatni, hogy jó tanuló voltam. Legalábbis igyekeztem. Nem sok barátom volt. Inkább olyan zárkózott típus voltam, aki nem találkozik sűrűn más emberekkel. Persze Simon próbált ezen változtatni. Sokszor volt velem és más diákokat is hívott körünkbe, hogy minél több emberrel legyek. De amikor többen ültünk az asztalnál és nem beszéltem. Csak nézelődtem és vártam, hogy vége legyen a napnak. A bátyám mindig is jó tanuló volt. Ő olyas fajta fiú volt, aki ideje nagy részét a kémia laborban vagy könyvek közt töltötte...de szerettem.
Ja igen...ekkor persze már tudtam, hogy vadász családból származom. Nem titkoltál előlünk. Bár én mindig jót nevettem azon, hogy Simon milyen lenne vadászként. Mert hát a szüleim nem engedtek be a vámpírok és farkasok meg a többi ilyen lény világába. Meg akartak védeni minket ezektől. Így jobbnak látták, ha kimaradunk az egészből.
De egy nap...minden megváltozott. Amikor suliból hazaértünk a szüleink holtan hevertek a padlón. Simon arca holt sápadt volt és egy pillanatra megijedtem, hogy nem-e ő is olyan lett...vámpír. De nem...csak a rémület hatása. Odamentem hozzá és átöleltem. Én voltam a fiatalabb, de annyira sajnáltam, hogy ezt látnia kellett.
Aztán edzeni kezdtünk. Olyan jó vadászok akartunk lenni, mint szüleink és bosszút akartunk állni azokon akik ezt tették velük.

Tulajdonságok külső: Hosszú, hullámos, szőke haj, amit mindig kiengedve hord. Szeme világos zöld, arca kissé csontos. Vékony és nem túl magas. Általában farmerban mászkál meg egy fekete kardigánban, aminek kapucnija állandóan a fején van.

Tulajdonságok belső: Kedves, ám roppant zárkózott lány. Kerüli az embereket még testvérével is ritkán kommunikál. Szereti a csendet, a magányt.
Vissza az elejére Go down
 
Alexa élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elenna élete
» Jace élete
» Egy vérfarkas élete
» Alicia csodálatos élete!
» Egy sexy vámpír élete!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: