Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elenna élete

Go down 
SzerzőÜzenet
Elena Gimbord
Elementán
Elena Gimbord


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2010. Sep. 04.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Elenna élete Empty
TémanyitásTárgy: Elenna élete   Elenna élete Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 11:36 pm

Név: Elena Gimbord

Kor: 24

Faj: Elementán

Szül. idő: 1986. Jun. 18.

Anyja neve: Julia Silbert

Apja neve: Alex Gimbord

Más hozzá tartozók: Rebeca Gimbord

Előtörténet:
1986. Jun. 18.-án láttam meg a nap villágot, egy kis városban Myrin Forsban.
Anyám Julia Silbert, apám Alex Gimbord, anyámat elég hamar elvesztettem már 3 évesen, és igy apámra maradtam.
Ilyenkor csak a hugomra számíthattam, aki anyám helyett, anyám volt, úgy néztem rá, mivel Rebeca 35 éves volt, én meg 24.
Én nem jártam iskolába, se gimibe, nekem a iskola volt a élet, mert engem Rebeca tanitott meg mindenre, amikor 17 éves voltam el mentem dolgozni, ott meg ismertem egy fiút nagyon meg szerettem, a neve Robert volt, és amikor 22 éves lettem el is vett feleségül, azóta vele élek egy kis utcába Myrin Forsban, és elég jól meg vagyunk, azóta ki jártam a gimit, és rendesen dolgozom egy fodrász szallonban, ahol én vagyok a vezető. Még néha vissza gondolok a múltra, hogy milyen jókat hülyéskedtem a hugommal, és hogy mire tanitott meg engem, amire már a anyú nem tudodt. És még néha-néha vissza térek a kis otthonomba, ahol meleg szívvel várnak engem, azóta apám elvett egy másik asszonyt, és ők is meg vannak, úgy mint mi Robertel. Most igy élek Myrin Forsban.

Azt hitted

Azt hitted elfeledtelek,
pedig téged, soha nem lehet.
Azt hitted elfeledtelek,
s a múltunk a homályba veszett.
Azt hitted elfeledtelek,
pedig mindig csak téged szerettelek,
soha nem feledhetlek!!!



Vissza az elejére Go down
 
Elenna élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexa élete
» Jace élete
» Egy vérfarkas élete
» Egy sexy vámpír élete!
» Alicia csodálatos élete!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: