Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jace élete

Go down 
SzerzőÜzenet
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Jace élete Empty
TémanyitásTárgy: Jace élete   Jace élete Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 11:40 am

Név: Jace Wayland
Kor: 18
Születési idő/hely: 1992.07.1. New York
Faj: Vadász
Anyja neve: Jocelyn Fray
Apja neve: Christopher Wayland
Más hozzátartozók: Nincs

Élete:

Kiskorom óta tudom, hogy mi vagyok. Három évesen mondtál el, amikor már nagyjából tudtam, hogy miről beszélnek, de hát mit érthet ebből egy csecsemő. Nem sokat. Belém nevelték az engedelmességet. Apám gyakran bántott, de csak ha szemtelen voltam. Mindig is önfejű gyerek voltam. Nem hallgattam senkire. Még ha az a valaki csak segíteni akart.
Tíz évesen találkoztam egy vérfarkassal. Nagy darab volt és betört a házunkba. Nem ijedtem meg. Sosem voltam ijedős, de nem bírtam vele. Apámék segítettek legyűrni és megölni. Elszántan edzettem ezután, hogy ez egyedül is sikerüljön. Nem hagyatkozhattam mindig rájuk.
Aztán eljött az idő, amikor elköltöztünk New Yorkból ide, Myrin Forsba. Tetszett a város, bár sosem tudtam igazán beilleszkedni. Ma már külön élek a szüleimtől. Egy ki lakást vettem ki, ahol nyugodtan élhetem furcsa életemet a vámpírok és vérfarkasok világában.
Vissza az elejére Go down
 
Jace élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexa élete
» Elenna élete
» Egy vérfarkas élete
» Alicia csodálatos élete!
» Egy sexy vámpír élete!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: