Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Caro és Samba esküvője!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Caro és Samba esküvője! Empty
TémanyitásTárgy: Caro és Samba esküvője!   Caro és Samba esküvője! Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 8:29 pm

A esküvő sor rendje kérelek titeket hogy tarsátok be a sor rendet!
Aki meg érkezik azt vagy Caro köszönti vagy én, és igy tovább!

Eric Lowther
Stella Malone
Alexander Verion
Christina Wellmont
Alexa Lightwood
Jace Wayland
Elena Gimbord
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Caro és Samba esküvője! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caro és Samba esküvője!   Caro és Samba esküvője! Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 8:50 pm

*Este van és egy rend hagyó esküvő napja. Hisz egyik ismerősöm esküszik és meg hívott ami igen fura nekem. De mind egy Elena segít kiválasztani az öltönyöm és el megyek. A mocimat választatom a mai napra. http://www.naptarkereskedes.hu/calendars/motorbikes_sportmotorok_calendar_falinaptar_2010_10.jpg Majd amikor oda érek még senki csak a vőlegény fogad.*
-Szia sok boldogságot nektek. A menyasszony?
*Mondtam és kezet fogtam vele. Szét nézte de még senki nem volt itt. De majd csak jönnek hisz gondolom nem ennyi a hívottak száma egy fő. Még csak sötétedett de már a nap nem égeti a vámpírokat ilyenkor meg hajnalban élvezem a leg jobban a napot.*
-A nászajándékaitokat leteszem.
*Mondtam és letetem.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Caro és Samba esküvője! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caro és Samba esküvője!   Caro és Samba esküvője! Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 8:54 pm

*Szia Eric barátom köszönjük szépen, igy köszöntötem a vendéget. Eric hozott nász ajándékot nekünk, jaj nem kelett volna és rá mosolyogtam és közöltem vele hogy köszönjük a nász ajándékot. Eric kérdezte hogy hol van a mennyasszony így feleltem készülödik, bent Claraval, és képzeld el Clara a koszúrus lány, és mondtam neki hogy foglaljon helyet, és fogyasztjon amit kíván.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Caro és Samba esküvője! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caro és Samba esküvője!   Caro és Samba esküvője! Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 9:06 pm

*Egy esküvőre kellett készülnöm amire meghívtak. Felvettem egy csinos ruhát és egy hozzá illő cipőt is persze. Majd szép lassan elindultam a kocsimmal halál nyugalomban persze.
Nem kellett sokat vezetnem és meg is érkeztem a helyszínre. Beléptem, de mielőtt odamentem volna valakihez letettem az asztalra a nászajándékot mait vettem neki. Végül megpillantottam a menyasszonyt és odamentem hozzá.
-Szia Caro.
-Hogy vagy?
-Sok boldogságot nektek!
*Jelentettem ki neki kedves hangon. *
-Mielőtt elfelejtem az asztalra tettem a nászajándékotokat.
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Caro és Samba esküvője! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caro és Samba esküvője!   Caro és Samba esküvője! Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 9:14 pm

*Pár perc múlva meg is jött Stella, köszöntem neki, és kérdezte hogy hol van a mennyasszony, feleltem neki még öltözik. Szóltam Claranak hogy hívja ki a kicsimet, amikor ki jött nem hittem a szememnek, olyan szép volt, majd nem el sírtam magam.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Caroline Delevar
Vámpír
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Caro és Samba esküvője! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caro és Samba esküvője!   Caro és Samba esküvője! Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 9:21 pm

Amikor végeztem a felöltözésse éa a sminkel megnéztem magamat a tükörbe.Gyönyörű voltam és a legfontosabb hogy boldog.Mivel hozzá megyek ahoz akit szeretek.Amikor teljesen végeztem kimentem hogy k9öszönzótsem a vendégeket.Eric és Stella már ott voltak ezért oda mentem hozzájuk.
- Sziasztok!
Majd odafordultam ,szivemhez.
- Hogy tetszem?
Kérdeztem tőle kiváncsian hogy mit gondol rólam.
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Caro és Samba esküvője! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caro és Samba esküvője!   Caro és Samba esküvője! Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 9:26 pm

*Amikor ki jött, meghökentem hogy milyen gyönyörű, és át öleltem és adtam neki egy csókot, és közöltem vele hogy még várunk egy kicsit, amig mindenki eljön.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Caroline Delevar
Vámpír
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Caro és Samba esküvője! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caro és Samba esküvője!   Caro és Samba esküvője! Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 9:34 pm

- Rendben.
Tetszett a ruhám neki mivel megölelt és meg is csókolt.Én is megcsókoltam.
- Szeretlek! Alig várom hogy már a feleséged legyek!
Megint megcsókoltam
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Caro és Samba esküvője! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caro és Samba esküvője!   Caro és Samba esküvője! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Caro és Samba esküvője!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Caro és Samba nász ajándékai!
» Samba háza
» Samba élette
» Más nap, Samba rosszul lett

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Kulon játékok-
Ugrás: