Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Samba élette

Go down 
SzerzőÜzenet
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Samba élette Empty
TémanyitásTárgy: Samba élette   Samba élette Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 9:37 pm

Név: Samba Max

Kor: 24

Faj: Nekromanta

Szül. idő: 1986. Február. 06.

Anyja neve: Samba Eleonora

Apja neve: Alex Gimbi

Más hozzá tartozók: testvére: Samba Mich

Előtörténet: 1986. február 6. írunk, egy szép napos délelőt születtem egy korházban. Anyám neve Samba Eleonora, apám Alex Gimbi, apám elég hamar el távozott a élők soráből, igy nem igazán ismerem, csak 6 éves koromig. Anyám szép nő volt, nagyon szeretett minket, testvérem Samba Mich még 7 éves volt amikor én 8. 8 évesen kezdem el a sulit, anyám be íratott a leg jobb suliba, én ott kitünő gyerek voltam. Amikor 18 éves lettem be iratkoztam a gimibe, ott meg ismertem egy lányt, Sofiat ő volt az eső barátom , nagyon szerettem azt a nőt, olyan volt mint a anyám, ő is ugyan olyan szép nő volt. Amikor 20 éves lettem el költöztem Canadáből, egy nyugodtab helyre, most itt élek, tanulok, és vannak hobijaim mint például a lóvaglás, mert nagyon szeretem a lóvakat, és van is egy jó barátom Nikolnak hívják és van egy farma ott szoktam lóvagolni ha van egy kis időm. Még szeretek festeni is, tele van a kastélyom a festményeimmel, néha szoktam ki állitást is tervezni, akkor sok vendég van nálam. Most itt élek és várom a nagy őt!
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
 
Samba élette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egy multi milliómos élette
» Samba háza
» Caro és Samba esküvője!
» Más nap, Samba rosszul lett
» Caro és Samba nász ajándékai!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: