Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Egy sexy vámpír élete!

Go down 
SzerzőÜzenet
Caroline Delevar
Vámpír
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Egy sexy vámpír élete! Empty
TémanyitásTárgy: Egy sexy vámpír élete!   Egy sexy vámpír élete! Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 3:25 pm

Név: Caroline Delevar

Kor: 22

Faj: Vámpír

Szül.idő: 1988. Jun. 16.

Tulajdonságok:

Belső: Kedves,aranyos vámpírocska.De tud gonosz is lenni,ha akar.Ha felidegesítik akkor olyan mint egy vadmacska.Ezért is kell vele vigyázni.

Külső:Hosszú barna haja és gyönyörű barna szemei vannak.Testalkat sexys ezért sok fiút meg tudd babonázni.

Anyja neve: Isabella Noel

Apja neve: Thomas Delevar

Más hozzá tartozók: Testvér(Bátyuska): Damon Delevar

Előtörténet:
Én egy átlagos családból származom...vagyis majdnem.Mivel mi vámpírok vagyunk.Én már születésem kezdetétől az vagyok és a bátyám is.A szüleink mindenre megtanítottak minket a harcra,az erőnk irányítsására,mindent amit csak tudnunk kell.Ezeket inkább az apukánk tanította.Anyukánk meg az iskolai dolgokat mint pl:Matek,fizika,történelem.....stb.Az apukánk büszke volt ránk, az anyukánk is csak ő még féltett is minket.Én nagyon erős voltam és nagyon jól megtanultam mindent de egyszer egy nagy hülyeséget csináltam.Minden ott kezdődött ,amikor elmentem egyszer sétálni az erdőbe, a legjobb barátnőmel,ninával.Az erdő világos és gyönyörű volt.Sétálás közben pedig beszélgettünk.Majd véletlenül megbottlott és legurult a dombról és neki esett egy fának.Pár pillanat alatt történt minden.Gyorsan lementem hozzá de nem mentem túl közel.Nagyon vérzett meg a vér szaga is nagyon incsiklandozó volt.Nem tudtam megállni...de akkor is a legjobb barátnőm. Nem mentem közelebb inkább haza futottam és szóltam a szüleimnek hogy mi történt.Ők gyorsan elrohantak hozzá.De már haldokolt...Haza hozták.Maójs azt mondták hogy válaszak vagy meghal vagy átváltoztajuk?Nagyon össze voltam zavarodva de tudtam hogy nem halhat meg.Mert a legjobb barátnőm.Ezért inkább az átváltozást választottam.Ezt apa csinálta.Pár napmúlva fel is épült Nina.Elmagyaráztam neki mindent és mindenre megtanítottam.Ő is erős lett de én akkor is erősebb voltam.Amikor már ő is mehetet emberek közé akkor elhatároztuk hogy veszünk egy lakát Myrin Fors
Myrin Fors -ban.És majd ketten élünk ott. A szüleimnek nem tetszet nagyon ez a dolog de akkor is bíztak bennünk és az volt a fontos.
Így most itt élünk a barátnőmmel egy kis házba.

Vissza az elejére Go down
 
Egy sexy vámpír élete!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eric Lowther egy vámpír élete
» Alexa élete
» Elenna élete
» Jace élete
» Egy vérfarkas élete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: