Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Eric Lowther egy vámpír élete

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Eric Lowther egy vámpír élete Empty
TémanyitásTárgy: Eric Lowther egy vámpír élete   Eric Lowther egy vámpír élete Icon_minitimeSzomb. Szept. 04, 2010 10:54 pm

Név: Eric Lowther

Kor: 95

Faj: Vámpír

Szül. idő: 1914. Oktober. 4

Anyja neve: Elizhabeth Fost

Apja neve:Peter Lowther

Más hozzá tartozók: Sam Lowther (Iker testvére)

Előtörténet: 1914. Oktober. 4 születtem. Gyermek korom felhőtlen volt és aranyos hála öcsikémnek Sam nek. Ő mindig is ellenzett minden féle erőszakott amiket én díjaztam, lehet ennek tudható be amíg ő költögetett addig én katona lettem. Mi hercegek is voltunk a francia országi uralkodó ház rokonaiként. Én magam mikor az első világ háború kirobbant akkor kaptam behívót, hogy mennyek harcolni. Persze én mentem mint egy idióta mára bánom az egész harcosdit. Mivel amíg harcoltam anyám elhunyt apám meg öngyilkos lett. Csak Sami maradt meg nekem de mellete sem lehettem, sokat. Eltávot ugyan kaptam de egy nap mikor haza utaztam ugye mindenki szólt hagyam abba a hercegség miatt a katonaságot, nos engedtem de csak miután Sem eltünt. Sose került elő és én erre uttam és részegen egy kathrin nevű nő nem is tudom már mi a család neve elő bukkant. A semmiből, persze én részegen csak azt akartam tőle és a lakásomra mentünk. De ahogy belém szeretett én belé és 25 évesen vámpír lettem. Úgy volt velem marad de másnap keltem és egy levél volt ami kijelentete hogy elmegy és sose jön vissza. Én össze omlottam és este embereket kezdtem gyilkolni. De hamar meguntam és öcsém keresésére eredtem. És biztos tudom hogy él, valahol és én meg tallálom. Minden nap keresem de a reményem kezd meg halni, hisz sok év telt el mára én sem akarok élni de nem tudom mért nem ölöm meg magam. Talán vala miben reménykedem. most Myrin Fors ban élek és várom mifog velem történni.
Vissza az elejére Go down
 
Eric Lowther egy vámpír élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egy sexy vámpír élete!
» Alexa élete
» Elenna élete
» Jace élete
» Egy vérfarkas élete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: