Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alex Jordan lakosztálya

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 7:05 pm

Egy szép környezetben egy szép kastély:
Alex Jordan lakosztálya A-martonvasari-brunswick-kastely-kerti-homlokzata
A nappali:
Alex Jordan lakosztálya Stools.hu_187_PROPOSAL-A22_nappali_1
A konyha:
Alex Jordan lakosztálya Luxus-yacht-37m-8
A fürdőszoba:
Alex Jordan lakosztálya Kamaras_borbala_rusztikus2
Alex szobája:
Alex Jordan lakosztálya Hotel_paradisus_varadero_2.kep
A vendég szoba:
Alex Jordan lakosztálya Hotel_melia_cayo_guillermo_2.
Alex kocsijai:
Alex Jordan lakosztálya Ferrari
Alex Jordan lakosztálya Novitec-ferrari-f430-tu-nero1
Alex motorja:
Alex Jordan lakosztálya Gpb_hondaevo6_02
Alex segítője, Rebeca:
Alex Jordan lakosztálya 7227681_132fe073d9da75ea6458c23d11b8cea1_m
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 2:28 pm

*Mikor kiléptünk a sport teremből egyenesen a kocsijához
vezetett engem miután beültünk a kocsiba a házához mentünk.*
Kívülről nézve nagyon szép volt a ház. Nem is beszélve a belső szépségéről. Miután sikerült körbe néznem ő
egy vendég szobába vezetett. Miután leültem egy székre köszönetet mondtam neki.*
-Köszönöm szépen. Ez nagyon kedves tőled ahhoz képest, hogy csak most találkoztunk először.
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 2:31 pm

*Igy feleltem semmiség, és be hívtam Rebecat hogy meg mutassa a zuhanyzót, és adjon neki egy háló inget, én addig ki mentem a előtérbe, és leültem egy kanapéra.
-Közben azon tanakodtam nincs e barátja, mert nekem nagyon szép volt.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 2:41 pm

*Válaszolt nekem kedvesen és időközben megjelent egy lány is.
Nem ismertem, de ez nem is volt meglepő hisz nem rég érkeztem a városba.*
A lány adott egy hálóinget és megmutatta nekem, hogy merre találom a zuhanyzót is. Kedves lánynak tűnt a maga módján a lány.*
*Közben Alex kiment a szobából én elment lezuhanyozni és át is öltöztem miután végeztem mindennel.
Miután mindennel megvoltam kinyitottam az ajtót és szóltam Alex-nek, hogy kész vagyok és ha van kedve hozzá akár vissza is jöhet.*
-Kész is vagyok.
-Ha gondolod vissza is jöhetsz a szobába.
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 2:47 pm

*Miután kész volt Stella, be mentem a szobába és el voltam csodálkozva, te milyen szép vagy, és rá mosolyogtam. Utána én is elmentem fürdeni, ledobtam a ruháim a ágyra, és elmentem fürödni.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 2:53 pm

*Miután bejött a szobába láttam, hogy végig nézz rajtam, csak hirtelen nem tudtam mire véljem a dolgot.*
*Majd amikor megszólalt egy kicsit meglepődtem, de reagáltam rá végül is.*
-Köszönöm.
*Mondtam neki kedves hangon és egyszerűen persze.*
*Majd utánam ő is elment fürdeni. Hozzám képest ő igen csak hamar végzet. Bár ő még sem egy lány.
Egy lánynak többet kell csinálni mint egy pasinak.*
*Majd megvártam míg visszaér a szobába és elkezdtünk beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 2:56 pm

*Amikor vissza értem, csak egy alsó volt rajtam, és el döltem a ágyán, és meg kérdeztem tőle nincs e neki barátja, és rá mosolyogtam, mikozben vártam a válaszát, be jött Rebeca is valalmit meg kérdezni tőlem.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 3:06 pm

*Közben miután elkezdtünk beszélgetni egy kérdést rakott fel ami nem tudom, hogy fejezzem ki magam hirtelen jött. De persze válaszoltam rá, vagy is válaszoltam volna rá, de nem tettem mert a lány aki segített nekem épp Alex-el beszélgetett ezért megvártam míg befejezik a beszélgetést és csak utána válaszolok a kérdésére.*
-Tudod nem rég jöttem ide és nem igen volt időm barátkozni, sem pedig bepasizni. Ami persze nem rám vall.
-És ahol eddig éltem ott éppen szakítottam úgy, hogy a válaszom a nem.
-És neked barátnőd ha már ennél a témánál vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 3:10 pm

*Igy feleltem nincs barátnőm, és rá mosolyogtam és adtam neki egy puszit, de sajnos félre sikerült, jaj bocsi sajnálom mondtam neki, és fel álltam, és ki mentem szóbaből, egyenesen az én szobámba. Amikor be értem a szobámra felkaptam egy szürke melegítő felsőt, és ki mentem a kertbe.
-És igy átkozodtam, mért pont velem esik meg ez, hisz még nem is ismerem, de már bele vagyok zúgva.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 3:17 pm

*Válaszolt a kérdésemre ami kicsit meglepő, hisz helyes és most jött ide szóval mi akadályozná meg abban, hogy egy helyes lány legyen a barátnője.*
-Értem.
*Ennyit tudtam neki válaszolni.*
*Végül is az arcomra akart puszit adni, de nem oda sikerült adni ahová szerette volna. Valahogy nem éreztem azt, hogy megbántott volna, de ő inkább kisétált a szobából és elment valamerre.
Majd egy kicsit gondolkodtam és kinéztem az ablakon és megpillantottam a kertben őt.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 3:21 pm

*Ott ültem és lefeküdtem a ég allá, és el kezdtem nézni a csillagokat, amikor meg untam be mentem Stellahoz, és elnézést kértem tőle, amiért le kaptam.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 3:27 pm

*figyeltem amint mérgelődik, de miután ezt már nem figyeltem leültem az ágyra. Kíváncsi
voltam mikor unja meg végre és persze nem telt bele sok időbe és vissza jött a szobába.*
*Bocsánatot kért amiért ezt tette velem.
-Rendben Alex. Nem történt semmi.
-Végül is nem haltam bele.
*Mondtam neki nagyon kedvesen, majd megfogtam a kezét és leültettem mellém, hogy lássa rajtam, hogy semmi bajom nincs.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 3:32 pm

*Amikor leültetett maga melé meg fogta a kezem, éreztem rajta hogy milyen bársonyos a bőre, és rá mosolyogtam, és most már nem érdekelt semmi meg csokóltam, és rá mosolyogtam, közben levettem a felsőm mert melegem volt benne. És meg kérdeztem tőle hogy be jövök e nála, és még egyszer rá mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 6:18 pm

*Miután leült mellém ránéztem és láttam amint rám mosolyog éppen.*
*Majd hirtelen mozdulattal megcsókolt engem nem lepődtem meg, mert az előbb is ezt tette meg.
De most vala hogy más volt mint az előző.**
*Végül a felsőjét levette, mert biztos melege volt. ami nem is volt csoda, mert igen csak meleg van ebben a házban.*
-Kedves és szimpatikus srác is vagy.
-Szóval a válaszom igen.
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:11 pm

Miután meg mondta a válaszát, meg kérdeztem tőle nem e aludhatnénk itt vele, amig én a választ vártam levettem a melegítő alsom, mert én boxerben szoktam aludni, és rá mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:20 pm

*Még mindig az ágyon ültünk ő pedig egy kérdést rakott fel nekem.
ami hirtelen jött, de mivel szeretem az izgalmas dolgokat így miért is ne?*
-Hát szerintem miért ne. Végül is már felnőttek vagyunk nem?
*Kérdő pillantást vetettem.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:26 pm

*Igy feleltem hát igen, és egy mozdulattal hátra fektettem Stellát és rá feküdtem, és meg csókoltam, közben elkezdtem simogatni, a arcát, és a karját.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:35 pm

*Mikor kimondtam ezeket a szavakat magam sem hittem, hogy kimondom egy ezer idegennek, de valahogy
nem éreztem azt, hogy hiba lenne. Végül hirtelen az ágyon találtam magam és ő felettem volt.
Kicsit hirtelen jött, de nagyon jó érzés volt. Majd megcsókol és simogatni kezdet
amibe beleborzongtam, de jó értelemben persze. Jó érzés volt az amikor hozzám ért. Majd
arra gondoltam, hogy ha ő játszani akar akkor legyen. Végül egy hirtelen jött mozdulattal megfordult a kocka és ő volt alul én meg felette. A hajam a szememben volt így ki kellett vennem, majd rámosolyogtam.*
-Na milyen érzés, ha alul vagy?
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:49 pm

*Igy feleltem jó érzés és adtam neki egy csókot, közben levettem róla a hálóinget, és egy hirtelen mozdulattal én lettem felül, és szintén meg kérdeztem tőle milyen alul lenni, és rá mosolyogtam, és elkezdtem puszilgatni a testét.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:55 pm

-Remek örülök. Akkor mi lenne ha így is maradnál?
*De mikor ezt a kérdést raktam fel neki már én voltam alul és ugyan azt a
kérdést rakta fel mint én neki.*
-Hát egész jó, de nem jobb mint felül.
*Majd elmosolyodtam és észre vettem, hogy a hálóingemet veszi le rólam.
Hagytam, hogy a kezei azt tegyék a testemmel amit csak akarnak.
Élveztem a helyzetet. Majd hagytam, hogy folytassa tovább amit elkezdett.*
*Nem kértem, hogy fejezze be, mert az igazság az, hogy nem is akartam.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 8:59 pm

*Amikor meg untam hogy én vagyok felül, én lettem alul, és vártam hogy ő írányitson engem, és rá mosolyogtam.
Amikor alul voltam, mondtam neki hogy szeretem.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 9:09 pm

*Majd megint alulra kerültem ami meglepett, mert azt hittem szeret irányítani, de ha nem ő akkor majd én fogok irányítani.
Ez a legjobb elfoglaltságom úgy is.*
*Aztán amikor kimondott egy szót nem hittem a fülemnek. De talán csak így akart megszerezni magának.
Végül miután megint én voltam felül élveztem az irányítást és megszólaltam.*
-Mondd csak minden új ismerősöddel ezt csinálod?
*Kérdően néztem rá és rá is mosolyogtam. Majd a hajam ráhullott a testéra amit elvettem majd simogatni kezdtem míg végül hosszan csókoltam meg.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 9:13 pm

*Igy feleltem nem, és rá mosolyogtam, nem tudtam mit csinálni mert most ő irányitott, adtam neki egy csókot, és elazultam.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Alex háza   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 9:22 pm

*Természetesen válaszolt nekem. Ami nem lepett meg, de nem tudtam, igazat mond-e. Ha hazudott volna akkor se mondaná el egy idegen lánynak aki az ágyában fekszik.*
-Jó válasz.
*Majd rádőltem és elkezdtem az izmos testét simogatni. Végül simogatni kezdtem a kezét és a testét is.
Szeretem ha magam irányítom a dolgokat. így legalább biztos voltam a dolgaimban. Sosem lehet tudni mit hoz a sors. Majd megcsókoltam és hagytam, hogy ezek után azt tegyen velem amit akar. Gondoltam kap egy lehetőséget a bizonyításra.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 11:56 am

*Alex elkezdte puszilgatni a hasát, és lassan lejebb is ment, és elkezdte ki eligiteni Stellat, közben meg is csókolta, de most már hevesebben, és utána igy is maradt.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Ajánlott tartalom





Alex Jordan lakosztálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Jordan lakosztálya   Alex Jordan lakosztálya Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Alex Jordan lakosztálya
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Lakonegyed-
Ugrás: