Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Stella Malone

Go down 
SzerzőÜzenet
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Stella Malone Empty
TémanyitásTárgy: Stella Malone   Stella Malone Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 3:30 pm

Név: Stella Malone

Kor: 19

Faj: Halandó

Szül. idő: 1991. 05. 23.

Anyja neve: Aurora Malone

Apja neve: Ben Malone

Más hozzá tartozók: -

Előtörténet: Los Angeles-ben születtem egy kórházban. Az anyám sokat mesélt arról, hogy hogyan fogantam imádtam hallgatni.
Nincs testvérem, mert a szüleim sosem akartak. Anyám divattervező és sosem látom őt szinte. Apám? Hát róla mit is mondhatnék csak annyit, hogy kiskoromban anyámtól elváltak és azóta egy évben csak egyszer látom ami természetesen a szülinapom. Nem mindig tud eljönni, de amikor ez a csoda megtörténik úgy érzem én vagyok a világ legboldogabb emberre. Anyám inkább a munkába menekült, így ritkán láttam őt is.
Úgy érezte, hogy a pénzzel mindent meglehet oldani. Így nem csoda, hogy én is olyan lettem mint ő. Hozzá szoktam, hogy anyám folyton pénzt adott nekem így mindenem meg volt.
Azért az életem nem volt olyan rossz. Van két barátnőm akiben megbízhatok és ez viszont is így van.
Hamar felnőttem és megtanultam, hogy egyszer mindenki elhagy engem, így elég nehezen bízom meg az emberekben ez az egyik hibám.
Nem sok minden szeretek és persze köztük van a tanulás. De annál több dolgot szeretek mint, a táncolás, pasik vásárlás.
sok fájdalom ért, de ezt a sok rosszat felváltja az, hogy akiket szeretek mellettem állnak.
szinte, hogy egyedül lakom. Hamar szerelembe esek ami persze egy részt jó dolog, de nem mindig.
Van egy nagyon jó barátnőm akit úgy szeretek mintha a testvérem lenne, hisz ez már nem is csoda mert folyton együtt vagyunk.
A suli. Hát arról mit is mondjak senki nem szereti erre én vagyok az élő példa. Pom-pom lány vagyok még hozzá a csapat kapitány és a két legjobb barátnőm is benne van a csapatban. Rengeteg bulit szoktam rendezni, imádom a bulikat miért ki nem. Hisz aki fiatal az használja is ki.

Belső tulajdonságok: Makacs, néha elviselhetetlen, szeleburdi, önfejű.

Külső: Hosszú barna haj, barna szem. Eléggé kicsapongó élete van, nagy buliszervező és rengeteg pasival járt. Sok barátja van. Sexi külső amit ki is használ minden pasinál. A szemei gyönyörűek és ezt használja is mindenkinél.
Vissza az elejére Go down
 
Stella Malone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Stella Malone Luxus Háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: