Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Magányos erdő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Magányos erdő   Magányos erdő Icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 10:07 am

Ez egy elhagyatott erdő, tele rémség képekkel, mivel el van átkozva.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Erdő   Magányos erdő Icon_minitimeCsüt. Szept. 16, 2010 8:57 pm

*Sétálni volt kedvem a környéken, de valahogy nem találtam magamnak valami jó helyet. Addig sétálgattam míg egy eléggé ijesztő helyen kötöttem ki. Kicsit csodálkoztam, de beljebb mentem az erdőben. Kíváncsi voltam, hogy mi lehet ebben az erdőben hátha valamire rábukkanok. *
-Mi ez a hely ?
*Tovább mentem a legtöbb ember inkább vissza fordulna, de én épp az ellenkezőjét tettem. Nem fordultam vissza sőt csak azért is beljebb mentem és nem rémültem meg sem a sok fától, sem pedig a sötéttől. Jó pár órája már mehettem, de az idő a legkevésbé sem izgatott. De aztán hirtelen egy hangra lettem figyelmes amitől hirtelen megijedtem. De a hang csak egyre távolodott tőlem. Én persze nagyon kíváncsi lettem és ezért a hang felé indultam. *
-Van itt valaki?
*Egy idő után már a hangot sem hallottam, és ezért vissza akartam fordulni, de amikor megfordultam egy nő állt előttem akitől megijedtem, mert meglepetésként ért, hogy mögöttem van, de nem mutattam ki semmilyen érzelmet sem. Hátráltam két lépést és figyeltem a nő arcát.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Delevar
Vámpír
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magányos erdő   Magányos erdő Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 6:39 am

Caro már kezdett szomjas lenni ezért kiment az erdőbe.Az erdő most sötét és félelmetes volt.Ez tetszett neki.Mivel ő nem egy félénk fajta.Hiszen ő egy vámpír.
Lehet hogy tetszett neki ez a sötétség de az állatoknak nem nagyon.Csak 2 vaddisznót talált.Nem volt valami nagy lakoma de az is megtette.Még jó hogy nem volt annyira szomjas.Amikor végzett eltakarította a holtesteket hiszen nem akarta hogy az emberek rájöjjenek a titkára.Gyorsan eltakarította majd újból elindult.Pár percig csak futott majd megállt mert meglátott valakit. És az a valaki egy hallandó volt. Caro ravaszul elmosolyodott mivel ő is akart egy játszó társat magának.A lány hátamögé ugrott.Amikor a lány hátra nézett akkor megijesztette.És a lány meg is ijedt.
- Hu!
A lány kettőt hátrált. Caro arcán már csak a gúnyos mosolyt lehetett látni.Majd elkezdett lassan sétálni a lány körül.
- Mit keressel itt?
Kérdezte tőle kiváncsian.Mást is kérdezhetett volna tőle de ő inkább ezt választotta.Nem akarta elmondani neki a titkát.Hiszen ő csak egy ember..

Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magányos erdő   Magányos erdő Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:41 pm

*Még mindig volt pár méter köztem és az ismeretlen lány között. Nem tudtam, hogy mihez is tartsam magam, mert nem volt valami szimpatikus. Így tartottam vele szemben a tisztes távolságot.
Majd elkezdett körülöttem sétálgatni ami igen csak idegesítő volt amit nem tettem szóvá legalábbis egy ideig nem.*
-Ezt én is kérdezhetném tőled. Nem mint ha ez rád tartozni egy ezer idegenre, de csak sétálni támadt kedvem.
-Na és ha már ennyire kíváncsi vagy válaszolhatsz akár arra, hogy te mit keresel itt.
*gondoltam én is rákérdezek nem mintha érdekelt volna, hisz ő volt az aki megijesztett, de mindegy is ez most nem lényeg. De az viszont roppant feszélyezett, hogy még mindig csak körülöttem sétálgat. Lassan kezdett elegem lenni belőle és ezt szóvá is tettem neki.*
-Örülnék neki ha abba hagynád a körülöttem sétálást. Egy kicsit idegesítő már.
-Ha már témánál vagyunk akkor el is árulhatnád, hogy mit szeretnél tőlem. Mert nem ok nélkül sétálgatsz körülöttem.
Vissza az elejére Go down
Caroline Delevar
Vámpír
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magányos erdő   Magányos erdő Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 5:56 pm

A kislányka nagy nehezen válaszolt a kérdésemre.Majd nekem is ezt kellett tennem.
- Hm...Én is csak sétálgatok ahogy te is.
Egy gúnyos mosolyt küldtem felé mivel láttam hogy nem nagyon tetszik neki hogy sétálgatok körülötte.Ez szóvá is tette.
* Jajj szegény lány...Tudná hogy mi vagyok.Akkor nem beszélne így velem.De van egy olyan érzésem mintha tudna a vámpírokról...Nem tudom hogy miért..talán az utolsó mondata miatt.*
Rámosolyogtam majd megálltam.
- Na jó nem idegesítelek tovább.
Odamentem egy kőhöz és leültem rá.
- Engem Caroline-nak hívnak.De szólíts csak Caro-nak.És téged?
Kérdeztem tőle kedvesen ami még ebgemet is meglepett.
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Magányos erdő   Magányos erdő Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 1:46 pm

/Válaszolt nekem nagy nehezen, amit nem tudtam mire vélni. De azért reagáltam rá. Kedves hangot próbáltam megütni vele szemben./
/Láttam ahogy mosolyog, de nem igen tetszett, de nem mutattam ki a véleményemet neki. Nem idegesített engem és leült egy kőre és onnan kezdett velem beszélgetni./
-Remek ezt jó ötletnek tartom.
/Bemutatkozott nekem ami hát nem volt kis meglepetés számomra az biztos. És ezt szemmel láthatóan ki is mutattam neki./
-Engem pedig Stella-nak hívnak.
/Mutatkoztam be neki kedvesen én is. És azon gondolkodtam, hogy amikor körülöttem körözött és megszólított milyen idegesítő volt. De most igen csak kedves volt velem. Ami meglepett engem. De most nem törődtem vele./
Vissza az elejére Go down
Caroline Delevar
Vámpír
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magányos erdő   Magányos erdő Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 8:16 pm

Láttam rajta hogy nagyon meg van lepve hogy elöször olyan voltam mint a keselyű majd minr egy kedves lány.De nem is nagyon akartam bántani hiszen nem nagyon szeretnék nagy cirkuszt rendezni.
- Szia Stellla!
köszöntem neki kedvesen.
* Na jó...nem fogom meg enni.Nehezemre esik de nem....Rendesnek tűnik nagyon.Meg kedves is.*
Rámosolyogtam majd mondtam neki hogy nem-e ő is leülne a mellettem lévő kőre.
- Szerintem itt kényelmesebb lenne.
Kedvesen mondtam neki.
- Egyépként te most költöztél ide? Mert még nem láttalak téged.
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Magányos erdő   Magányos erdő Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 9:40 pm

*Köszönt nekem és még a nevemen is szólított ez haladás volt nála. De értékeltem
az erőfeszítést amit az érdekemben tett. Kedves tett volt tőle.*
-Szia Caro.
-Köszönöm. Kedves tőled, hogy a közeledbe engedsz anélkül, hogy megölnél.
*Mondtam neki viccelve, persze komolyan gondoltam. hisz már figyelmeztettek, hogy ne járkáljak egyedül egy ilyen helyen. De mit is tehettem ha nagyon unatkoztam. Végül míg válaszoltam neki leültem
a mellette lévő kőre és elhelyeseltem magam, hogy kényelmes legyen nekem.
Már amennyire egy kő lehet kényelmes.*
-Igen nem rég jöttem. Volt egy kis elintézni valóm a városban és megtetszett így maradtam.
-Nem rég rendezkedtem be a házamba.
*Nem is kellett sok idő mire rájött, hogy nem vagyok ide valósi, de ha már sok ideje van itt akkor
persze, hogy rájön elég hamar, hogy nem vagyok helyi lány.*
-És te mióta laksz ezen a helyen?
-Nem rég vagyok itt igaz, de még nem találkoztuk ez idáig.
*Vallottam én is kedves hangra vele szemben. Szimpatikus lány volt és amilyen rideg lánynak tűnt annyira tud kedves és persze szeretni való is lenni.*
Vissza az elejére Go down
Caroline Delevar
Vámpír
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magányos erdő   Magányos erdő Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 3:40 pm

-Megölni? Te meg miről beszélsz...Stella?
A kérdésem nyugodt és kedves volt.Mosolyogtam rá,lehet hogy a többi vámpír megijed volna és megölte volna.Én nyugodt maradt.Mondom hogy nem kell nekem a cirkusz.
- Hogy én? Hát...én már nagyon sok ideje itt vagyok.
Vigyorogtam rá majd felálltam a helyemről.
- Kiskoromba is mindig ezt az erdőt jártam.Mivel csöndes és nyugodt.
Elmosolyodtam mivel nem csak sétáltam ebben az erdőben ha nem még "vadásztam" is.És nagyon jó zsákmányok voltak.De ezt inkább nem részletezem neki.
- És hogy tetszik neked itt?
Közben pedig megfordultam hogy Stellára nézhessek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Magányos erdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Magányos erdő   Magányos erdő Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Magányos erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Külváros-
Ugrás: