Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Belső udvar

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 10:01 am

Ahogy be érünk egyből a jobb kezünk felöl meg látjuk a kastély tervezőjét:
Belső udvar Lovas_mellszobor_kisberen_m
Szép zöld övezet, sok madárral, mokussal, és egy kis patakkal.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 3:18 pm

Stella Malone

*Már rég járt a Szikla kastélyban. Nincs semmire sem ideje. Legalábbis amennyi van, az mind a vámpírokra és farkasokra van szánva. Néha azt kívánja, hogy bárcsak ne kellene vadásznak lennie. De ezt nem ő választotta. A családban mindenki ezt csinálta, és úgy gondolta, hogy nem fog szakítani a hagyományokon.
Így hát most a kastély belső udvarában sétálgatott és közben a földet bámulta. Szeme le akart ragadni. Már három napja nem aludt és most sem akar. Mint már mondtam elég önfejű. Sosem azt csinálja, amit kellene.
Körül nézett, hátha lát valami érdekeset, de csak egy hatalmas fát pillantott meg, aminek egyik vastagabb ága a földet súrolta. Odament hozzá és megkapaszkodva felmászott az ágra. Egyik lábát lelógatta, hátával pedig neki dőlt törzsének.
Halkan fütyörészett, de nem jó kedvében. Ritka volt az alkalom, amikor neki jó kedve volt. Inkább csak unalmában. Remélte, hogy nem fut össze most semmilyen lénnyel, de hát kiszámíthatatlanok. A biztonság kedvéért karója övére volt csatolva.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Kastély   Belső udvar Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 6:32 pm

*Eléggé kimerült voltam a tegnapi nap miatt ezért amint felkeltem levegőre és méghozzá olyan környezetre vágytam
ami biztonságot nyújt nekem.
De nem tudtam, hogy van-e olyan hely ebben a városban. Eddig akárhányszor elmentem valahova
bajba keveredtem, de nem is csoda. Nálam persze ez a természetes. De mint szokásomhoz híven egy elrejtett helyre sikerült kilyukadnom. Ami nem volt valami bizalom gerjesztő, de csöndes volt és emellett persze kihaltnak is tűnt.
Körül néztem, hogy ezen a helyen mi is van. Majd egy fa előtt kötöttem ki. Megláttam a fa egyik ágán ülni egy ismeretlen férfit ami igen csak fura volt, de meg sem szólaltam. Közelebb mentem hozzá, de megtartottam a tisztes távolságot. Mert hát kitudja lehet, hogy ő is egy vámpír. Eric figyelmeztetett arra, hogy ne mászkáljak egyedül félelmetes helyeken, mert lehet, hogy más vámpírok megölnének engem.
De én nem hallgattam rá és ide jöttem. Rá néztem a férfival és próbáltam valamit kiolvasni a szeméből reménytelenül. Csak abban reménykedhettem, hogy nem egy vérszomjas vámpír aki elakarja venni az életemet.*
-Ki maga?
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 6:25 pm

/Halk léptek zaja törte meg a csendet. Nem tehetett róla, de nagyon hamar felfigyelt a legkisebb zajra is, így ezt sem volt nehéz meghallani. Lenézett és ekkor szólalt meg a vékony kis hang, amiről tudta, hogy egy lányé. Nem mozdult és nem sok figyelmet szentelt a halandóra, aki megzavarta nyugalmát./
-Ezt én is kérdezhetném...
/Zsebre vágta a kezét, majd úgy döntött nem lesz udvariatlan és leugrott a fáról, ami persze nem volt túl magasan. Végig nézett a lányon, aki leginkább egy ártalmatlan kislányra emlékeztette. Karba fonta kezeit és így szólította meg bársonyos hangján, mosolyogva./
-Nem mondták még, hogy ne állj szóba idegenekkel?
/Egy autó motorjának zúgását hallotta, ami az imént hajtott be a kertbe és szállt ki belőle egy úri ficsúr, akire Jace egy megvető pillantást szentelt csupán./
-Jace vagyok.
/Nyújtotta a lány felé a kezét és közben kajánul vigyorgott. Nem tehetett róla, de a halandók mindig is szórakoztatták./
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Szikla kastély   Belső udvar Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 1:31 pm

/Közben azon kaptam magam, hogy ő nem, hogy nem válaszol, de inkább vissza kérdezett.
Voltam olyan kedves vele és én válaszoltam neki először. /
-Igen kérdezhetné, de én tettem fel előbb a kérdést, és illendő lenne válaszolni rá.
/Majd arra lettem figyelmes, hogy leugrik a fáról és szembe találtam magam vele.
Nem volt valami kedves, ami nem lepett meg ebben a városban. /
-De, de nem szoktam másokra hallgatni. Na és magát nem tanították meg, hogy kedvesebb legyen az emberekkel.
-Szóval van már neve is.
/Mutatkozott be nekem, egy idő után. Igen csak hosszú idő telt el miután meg tört a jég. Közben nyújtotta felém a kezét. Közben láttam, hogy nagyon vigyorog valamin ami igen csak idegesített.
-Mi olyan mulatságos?
/Kérdő pillantást vetettem rá miközben nézett rám és nagyon mosolygott valamin. Kíváncsi lettem nagyon. De nem mutattam ki. Sőt igen csak rideg üveges szemekkel néztem rá. Hogy ne olvashasson ki belőle semmi érzelmet./

Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 1:14 pm

*Mulatságosnak találta...nem csak őt. Az összes halandót. De hát nem tehetett ő erről. Egyszerűen csak bosszantóan jó humora volt.*
-Sajnálom...
*Mondta még mindig mosolyogva, majd zsebre dugta a kezét, amit a lány nem fogadott el. Vissza akart mászni a fára, mert idelent valahogy nem érezte biztonságban magát. Bár mostanság sehol. Mindenhol nyüzsögtek a vámpírok, vérfarkasok és efféle fura lények. Nem félt...nehogy félre értsék. Jace nagyon bátor és erős fiú volt mindig is. Ó igen...fiú. Még férfinak nem mondható annak ellenére sem hogy tizennyolc éves. Hiába, de nagyom kisfiús az arca és ettől gyakran nem veszik komolyan.*
-Nem ülhetnénk oda?
*Intett a fa ágára, ahonnan az imént mászott le.*
-Kényelmesebb lenni, mint itt állni.
*Meg nem várva mi mond a lány egy mozdulattal felugrott és kezét le nyújtotta lánynak, hátha most megfogja nem úgy, mint az előbb.*
-Gyere!
*Újabb vigyor jelent meg arcán és próbálta minél hamarabb eltüntetni onnan.*
-Hidd el, hogy sokkal jobb idefent.
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Belső Udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 1:50 pm

*Egy idő után már megszólalt és csak egy szót mondott.*
-Semmi gond. Azt hiszem ebben a városban már ez a megszokott temperamentum.
*Látta rajta, hogy nem érzi jól magát, de nem tudtam mire vélni ezt a reakciót.
De most nem tette szóvá. Biztos nem akarná az igazságot hallani egy ezer idegentől.*
-Kényelmesebb? Egy fa ezt nem mondhatja komolyan.
-Legkevésbé sem akarom megbántani, de nem szeretnék le esni arról a fáról. A végén még bajom esik.
Nem mint ha félnék, de veszélyes.
*Mondtam el neki a véleményemet, de ő már fel is mászott a fára mit sem törődve azzal amit mondtam.
Nyújtotta felém a kezét én pedig félig meddig oda nyújtottam, de hezitáltam egy kicsit. Nem tudtam, hogy megbízhatok-e benne hisz elég nyers a modora és egy ismeretlen is. De meg hoztam a döntést és csak nem fog megölni, majd nyújtottam felé a kezemet amit megfogott és felhúzott maga mellé a faágra.*
-Rendben legyen.
-De ha lezuhanok innen és eltöröm valamimet, akkor maga lesz a hibás és kénytelen lesz kórházba vinni, mert ápolásra lesz szükségem.
*Mondtam el neki a véleményemet erről a kísérletről.
Majd nem akartam lenézni a fáról így inkább a srácot néztem és vártam a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 3:41 pm

-Hát...nem hiszem, hogy bajod lenne.
*Állapította meg és miután a lányt maga mellett tudta, elmosolyodott és maga mellé helyezte a kezét. Egy pillanatra ujja a lányét súrolta, de gyorsan elkapta. Nem jött zavarba...talán egy kicsit, de nehezen lehetett volna észre venni.
Nem akarta azt mondani, hogy "már pedig mellettem simán kinyírhatnak", mert nem biztos, hogy a lány több időt is szánt volna rá.Az ő világa nagyon veszélyes egy halandó számára.*
-Mit keresel itt? Nem ez a legizgalmasabb hely a városban.
*És tényleg nem volt az. A sok bokor meg fa...és a szökőkút. Mind nyugalmat és békét árasztott, viszont elég unalmas lehetett egy ember számára. Jace nagyon jól el volt itt, mivel szinte minden napja szörnyek irtásával telt, így még jó, hogy pihentető volt számára ez a nap.*
-Kényelmesebb mint lent, nem?
*Mosolyog rá a lányra és közben hátát a törzsének veti, ami kicsit rücskös, így tényleg nem volt a legkényelmesebb, de jobb, mint egy erdőben aludni a földön.*
-Szóval? Hogy sikerült itt kilyukadnod?
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Belső Udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 4:28 pm

-Rendben, akkor elhiszem, hogy nem lesz bajom.
*Mondtam neki persze még mindig vonakodva, hisz még mindig nem tudom, hogy a ki a csuda ő.
A kezemet is egy pillanatra megfogta, de nem telt bele sok időbe és már el is vette. Biztosan zavarba jött, de ez nem látszott rajta. Vagy pedig jól titkolta.*
-Egy kis nyugalomra vágytam. Túl sok minden ért rövid idő alatt. És egy kicsit nehéz megemészteni.
*Mondtam neki kedves hangon és próbáltam kényelmesen ülni a fán, de nem igen ment.*
-Na és te mit keresel itt? Nem olyannak tűnsz mint aki csak a nyugalomra vágyna.
-Hát igen egy kicsivel jobb. De nem a legbiztonságosabb, de milyen az élet kockázat nélkül?
*Kérdően néztem rá és a válaszát vártam. Kedvesnek tűnt, de az elején egy elviselhetetlen és egy fennhéjázó
pasasnak gondoltam, de talán van némi érzelem benne. Persze nem sokat mutat meg.*
-Csak sétálgattam egy kis nyugalomra vágytam és ez megfelelő helynek tűnt. Elég csöndes hely és itt tudok gondolkodni.
-Sok minden történt velem az elmúlt néhány napban és valahogy meg kell emésztenem és ez egy hely ahhoz.
*Mondtam neki kedvesen és a földet kezdtem el nézni, de nem sokáig mert már rosszul lettem a magastól így fel felé néztem. Már jobban is voltam. Ahhoz képest, hogy nem akartam ide feljönni elég jól érzem magam.*
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 8:53 pm

-Úgy látom te sem vagy az az unalmas fajta...
*Nevet halkan, szinte csak magában és jól megnézi magának a lányt. Egy apró gondolat ötlött fel benne. Nem is tudja honnan vagy miért. Csak átgondolta, hogy vajon miért nincs neki magának barátnője? Nem mintha nem lett volna már rá alkalma...vagy ne kellene a lányoknak. Szimplán nem foglalkozik ezzel. És talán nem akar egyetlen halandót sem belekeverni a "saját, zűrös világába".
-Hát tévedtél...néha jól esik a csend és a nyugalom.
~Na meg persze a vámpírokra is figyelni kell.~
*Tette hozzá, de ezt már csak magában. Aztán eszébe jutott, hogy még be sem mutatkozott. Kezet nem nyújtott, mert ezzel már ráfázott egy pár alkalommal. Nem csak most...úgy általában mindig.*
-Jace vagyok...
*Egy apró mosoly játszik ajkain. Nem nézhet ki valami jól. Három napja nem aludt, így biztosra vette, hogy szeme alatt karikák sötétlenek és hogy haja is kissé borzos.
Visszadől a fa törzséhez, majd behunyta a szemét. Annyira jól esett szemhéjainak, hogy lecsukódhattak és sötétségbe húzhatták szemeit. Végül mégis felnyitotta, mert a végén még elaludt volna és azt nem akarta.*
~Majd otthon.~
*Határozta el és megrázta a fejét, mint egy kutya a fürdetés után, hogy jobban észnél legyen.*
-Öhm...a városban laksz?
*Tett fel egy kérdést és kezét szája elé kapva ásított.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Belső Udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 9:33 pm

-Hát ezt jól látod.
*Mondtam neki egyetértően. és rámosolyogtam kedvesen.*
-Hát igen, csak nem éppen azt sugároztad ki magadból, mit ha "Én most nyugalmat akarok és ne zavarjon senki" dolgot.
*Magyaráztam el neki én is alig tudtam követni magamat nem, hogy még ő.*
*Majd végre határos módon be is mutatkozott nekem majd a kezét felém nyújtotta. Amit elfogadtam persze én is megfogtam a kezét és elárultam a nevemet.*
-Stella vagyok, ha még nem említettem volna.
*Láttam rajta, hogy egy kicsit elálmosodott, de úgy tett mint ha mi sem történt volna.*
-Igen nem rég költöztem ide. De még nem ismerem a helyet csak egy két embert ha lehet őket annak nevezni.
*Mondtam ki hangosan. Biztosan nem érti, de nem tudtam eldönteni, hogy rákérdezzek-e arra, hogy ő mi csoda. De végül a rákérdezésnél döntöttem. Hisz olyan mogorvának tűnik néha és zárkózottnak.
-Lehet, hogy fura kérdés lesz sőt több mint valószínű, hogy az. De fel kell tennem egy kérdést.
-Te öhm... vámpír vagy?
*Tettem fel neki a nagy kérdést és a szemébe néztem, hogy tudjam, hogy hazudik-e nekem.*
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 2:54 pm

*Megfogta a lány, akit mint rájött Stellának hívnak...tehát az apró kis kéz most tenyerében volt, ami szinte elveszett Jace kezében. Majd elengedte, nem akarta túl sokáig tartani...elég különös okokból.*
-Értem...
*Felelte majd összeráncolt homlokkal figyelte Stellát, aki egy furcsa kérdést tett fel. Végül is nem a kérdés volt furcsa...hanem, hogy honnan tudott a lány a vámpírokról. Nem nézte hülyének egy cseppet sem. Csak furcsának találta az egészet. Mindig is próbálták eltitkolni, hogy mik ők. Ezért nem mondta el Jace sem, hogy vadász.*
-Öhm...nem. Nem vagyok vámpír. Tudod...nincsenek hegyes fogaim...
*Sorolta, hogy mi mindenből lehet rájönni, hogy vámpírral van dolgunk.*
-...a kezem meleg...
*Megszorította a lány kezét egy vigyorral szája sarkában, majd hamar el is engedte.*
-...és nem iszok vért.
*Bár ezt a külsőből nem igen lehetett megállapítani, de igaz volt. És persze az is fontos szempont, hogy a vámpírok nem izzadnak. Jacenek pedig tarkójánál a rövidebb hajszálakat az izzadság tarkójához tapasztotta.*
-Honnan tudsz róluk? Nem mondom, hogy nem léteznek, mert gondolom biztos vagy benne...és ezek szerint már találkoztál is velük. De honnan tudod hogy léteznek? Ki árulta el?
*A vérfarkasokat nem említette, mivel elég sok lehetett ennyi is Stellának. Fejét hirtelen dobta hátra és az nagyot koppant a törzsében.*
-Áu...a francba!
*Mérgelődött, de továbbra is kíváncsian fürkészte a lány arcát.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Szikla kastély   Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 3:08 pm

*Még mindig fogta a kezemet,d e azonnal el is engedte. Majd láttam, hogy nem nagyon akar válaszolni, de megtette végül is.
De mindig csak kitért a válasz adásból. De nyilvánvaló okokból rájött, hogy nem is vámpír. Csak azt nem tudta, hogy ő mi.*
-Jó azt már tudom, hogy nem vagy vámpír. Van benne valami amit mondasz.
*Válaszoltam neki nagyon röviden. Majd megint mondott egy kitérő tényezőt nekem. Amiben neki volt igaza. Majd azon kaptam magam, hogy megszorítja a kezemet ami igen csak megfájdult. amit próbáltam elrántani, de nem sikerült, mert túl erősen szorította és nem bírtam vele.*
-Áu.. tudod ha nem akarod eltörni a kezemet akkor el is engedhetnéd. De ha az a célod akkor jól haladsz.
*Mondtam neki, de már el is engedte a kezemet, de attól még nagyon fájt. De nem mutattam ki semmi jelét a sérelmemnek.*
-Honnan tudok róluk? Hát amikor idejöttem épp egy vámpír házában kötöttem ki, de nem ölt meg.
-És ő mondott el mindent. Ha ennyire kíváncsi vagy rá.
-De azt még mindig nem mondtad el, hogy mi vagy. Mert az igazat megvallva nehezen hiszem el, hogy egyszerű ember lennél.
*Mondtam neki nagyon komolyan. Aztán arra lettem figyelmes, hogy a fejét a fába üti bele véletlenül.*
-Minden rendben van?
*Kérdeztem tőle és ránéztem én is.*
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 3:24 pm

*Kérdőn vonta fel egyik szemöldökét.*
~Városi libák...~
*Jegyezte meg, de csak magában. Nem szorította túl erősen a lány kezét, de hát van akinek vigyázni kell a körmeire meg ilyesmi.*
-Ó...sajnálom. Csak nem tört le a körmöd?
*Az ilyenek nagyon fel tudták bosszantani, de most nyugodt maradt. Hezitált, hogy elmondja-e vagy ne, hogy vadász. Igazából Stella nem biztos, hogy meglepődne ezen...sőt...azt sem kizárt, hogy ezek után bármin is meglepődne. Úgy döntött őszinte lesz a lánnyal.*
-Vadász vagyok...
*Vallotta be, kezeit tarkójára téve és a fának dőlve, mintha ez egy mindennapi dolog lenne, hogy az ember vadász. Persze egyáltalán nem volt az. Csak azok voltak vadászok, akiket kiképeztek rá, vagy mint Jace, olyan családból való.*
-...tudod én ölöm a vérszívókat.
~Meg a farkasokat.~
*Tette hozzá és rávigyorgott a lányra, akinek kíváncsi volt, hogy mi lesz a véleménye.*
-Mi az? Meglepődtél? És mégis miből gondoltad, hogy nem vagyok ember?
*Tette fel sorban kérdéseit, miközben ide-oda pillantgatott.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Szikla kastély   Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 3:54 pm

*Láttam rajta, hogy egy kicsit meglepődött a kérdésemen, de végül csak megszólalt. Nagyon nehezen lehet belőle kiszedi az igazságot.*
-Nagyon vicces vagy, de a kezemet szeretném épségben tartani. És a körmeimet is óvom, de az mellékes.
-szóval vadász lennél.
*Jelentettem ki neki a nyilvánvaló tényt, de nem lepődtem meg azon amit mondtam, de ettől függetlenül elmagyarázta nekem mint ha nem tudnám mit is jelent ez a szó.*
-Ha nem mondtad volna akkor is rájöttem volna, hogy mit csinálsz a vámpírokkal.
*Mondtam neki egy kicsit csípősen. Azt hiszi, mert vadász ő mindent tudhat és érthet is. És egy olyan lány aki nem idevalósi ha nem máshonnan jött nem ért semmit és fel sem érhet hozzá. Ne ítélkezzen felettem pláne úgy, hogy nem is ismer engem.*
-Nem lepődtem meg. És a kérdésedre válaszolva abból jöttem rá, hogy túl hajlékony vagy meg túl erősen fogtad meg a kezemet. Egy ember nem lenne erre képes.
*Válaszoltam neki még mindig elég érdekes hangon. Egy kicsit meglepődtem ahogy viselkedett, de már az elején is egy elviselhetetlen srácnak tűnt most meg egy buta libának tart. Ez nem egy olyan dolog amit könnyen elhallgatok. Még egy idegen embernek sem hagyom, hogy így beszéljen velem. Még ha az illető egy vámpírokat mészárló pasas.*
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 6:45 pm

-Nos...örülök, hogy nem kell órákig tartó beszámolót tartanom, hogy felfogd a lényeget. Közületek a legtöbbnek kellene. Tudod, nem vagytok valami okosak.
*Jegyezte meg, bár valahonnan sejtette, hogy nem örül ennek a megjegyzésnek a lány. De ő mindig is az igazat mondta. Nem szeretett hazudni. Ami a szívén az a száján.*
-Ami a hajlékonyságot illeti annyira nem vagyok az. Bár abban igazad van, hogy erős vagyok.
*Vigyorog kajánul, majd leugrik a fáról. Guggolva érkezik, mint egy macska a földre, majd feláll és vigyorogva néz fel a lányra, akit még elég pontosan nem is figyelt meg.*
-Gyere! Sétálunk egy kicsit.
*Nem parancsolta és nem is kérte. Egyszerűen csak kijelentette. Jó volt a társaság és nem mindig élőhalottakkal beszélgetni. Azokkal sem sokáig, csak míg meg nem öli őket.*
-Gyere már...elkaplak.
-Kinyújtotta kezét, hogy ha netán tényleg el kell kapnia Stellát, de sejtette, hogy a lány nem fogja hagyni, hogy segítsen.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Belső Udvar   Belső udvar Icon_minitimeCsüt. Szept. 23, 2010 7:13 pm

-Hát legalább megspóroltam neked egy kis időt nem?
*Kérdően néztem rá kérdően és elmagyarázta nekem az észrevételt amit az imént tettem rá. *
-Hát a hajlékonyság egy dolog. De az erős-re nem tudok mit mondani, hogy teljesen igazad van. A saját káromon tapasztaltam.
*Mosolyodtam el a kijelentésemen és azon kaptam magam, hogy ő leugrik a fáról és felém tartja a kezét és egy kijelentést tesz nekem.*
-Rendben nem bánom sétáljunk egyet.
*A kijelentésén meglepődött majd elmosolyodott és kedves szelíd hangon szólalt meg.*
-Köszi Jace, de egyedül is menni fog.
*Mondtam neki lelki ismeretesen és szép lassan lemásztam a faágról ami nem volt túl magasan és
épségben a földre kerültem. Ami kész csoda pláne, hogy fel sem akartam mászni oda. *
-Látod egyedül is ment és nem kell a segítség egyedül is meg tudtam oldani.
*Majd elmentem mellette kecses mozdulatokkal lépkedtem és láttam, hogy Jace még mindig mozdulatlanul áll egy helyben. Vissza fordultam és kérdően néztem rá.*
-Akkor indulunk vagy ott akarsz állni estig?
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 8:52 pm

-Hát...örülök, hogy ilyen talpra esett vagy.
*Halkan elnevette magát. Elég sokat nevetett. Néha többet, mint kellene, de ő ilyen. Sosem volt olyan, mint a többiek. És sosem volt kedves vagy...na jó. Talán néha egész elviselhető. De az nagyon kivételes ember lehet, ha nem bunkó vele a fiú.*
-Persze...menjünk!
*Egy mosollyal az arcán futott a lány után. Zsebre vágta a kezét, mint mindig és lehajtott fejjel ment tovább. Néha-néha felpillantott, hogy mi a helyzet, de mást nem nagyon csinált. Aztán úgy döntött, hogy többet is akar tudni a lányról, így felé fordult, majd teljesen komoly ábrázattal figyelte.*
-Na és...hol dolgozol? Vagy még tanulsz?
*Őszinte kíváncsisággal fürkészte a tökéletes arcot és a hosszú barna hajat, ami szinte körül ölelte. Jacenek mindig kecses és könnyed mozgása volt, most is viszont majdnem hasra esett egy kőben, de sikerült megállnia.*
-Bocs...szóval?
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Szikla kastély   Belső udvar Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 9:23 pm

-Hát igen volt rá alkalmam, hogy egyedül is boldoguljak.
/Mondtam neki lelki ismeretesen, majd láttam megint elgondolkodott, de végül is elindultunk nagy nehezen.*
-Rendben legalább elindultunk ez is haladás.
*Mondtam neki mosolyogva persze és egymás mellett haladtunk egy szót
sem szólva. Hirtelen hallgatag lett csak azt nem tudtam mitől, de egy idő után
megszólalt.*
-Még tanulok, d eközben dolgozok is vagy is az ahol eddig laktam dolgoztam egy bárban.
-Pultos voltam.
*Vallottam be neki végül észre vettem, hogy megbotlott egy kőben. Sikerült majdnem nevetnem, de visszatartottam. Talán azért kellett nevetnem, mert a vámpírokkal könnyedén elbánik, de egy kővel nem igazán.
-Semmi vész végül is megesik.
*Mondtam neki kedvesen és persze mosolyogtam rá.*
-Na és te dolgozol? Már mint a vámpírok megölésén kívül.
*Kérdően pillantottam rá és vártam a válaszát. *
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 10:25 pm

-Pultos?
*Kérdezett vissza vigyorogva, majd végig mérte már sokadjára a lányt.*
-Hát...nem hittem volna. Mármint nem így képzelek el egy pultos lányt.
*Stella karcsú volt és nagyon törékenynek látszott, de lehet, hogy csaj Jace látta ilyennek. Mindig is olyannak képzelte az ilyen lányokat, hogy...hát nem ilyennek. De azt simán elhitte, hogy diák. Rögtön ez jutott eszébe, mikor meglátta.*
-Igen, de nem velem.
*Jegyezte meg mérgesen. Nem szerette, ha ügyetlennek látszik, vagy esetleg halandók előtt mutatkozik bénának.*
-Gondolod, hogy van időm dolgozni?
*Kérdezi és megint felkúszott az a bizonyos mosoly szája sarkába.*
-Milyen volt az a vámpír? Akivel találkoztál...vagy netán a...pasid?
*Kicsit undorodva pillantott Stellára. Mélységesen elítélte az olyanokat, akik vámpírokkal esetleg vérfarkasokkal él együtt. Akár kapcsolatban, akár barátként.*
-De persze megértem, ha nem rám tartozik.
*Elfintorodott.*
-Talán annyira nincs is sok gusztusom hozzá...
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Belső Udvar   Belső udvar Icon_minitimePént. Szept. 24, 2010 10:36 pm

-Igen az. Miért olyan meglepő ez? Nem olyan lány vagyok aki éjjeleket tölt egy bárban?
*Kérdően pillantottam rá persze. Nem hittem el, hogy ennyire nem látszik, hogy képes vagyok egy olyan helyen dolgozni. *
-Hát igen tanulok még, de mellette persze dolgoznom kell.
*Mosolyogtam rá és észre vettem, hogy megnéz. Nem tudtam, hogy mi olyan furcsa van rajtam, de mindegy is.*
-Hát sejtelmem sincs, de gondolom minden idődet leköti, hogy vámpírokat ölsz vagy mást is.
*Mondtam el neki a véleményemet majd Eric-ről kezdet engem faggatni.*
-Hát tulajdonképpen az elején igen csak mogorva és beképzelt volt. És emellett azt hittem, hogy ő mindent megtehet. De amúgy segített nekem a kocsimmal, mert pont a háza előtt
állt le sajnos a kocsim és segítőkész volt.*
-És nem a pasim. Még csak az hiányozna. Igen tényleg kedves volt meg minden, de nekem több kell néhány óránál, hogy valakit a pasimnak nevezzek akármilyen hihetetlen.
*Mondtam el neki hosszan a véleményemet és kíváncsian vártam, hogy mit reagál rá.*
-Ha már itt tartunk neked van barátnőd?
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 9:39 am

*Nem volt furcsa amit mondott a lány. És valamiért még örült is, hogy nem a pasija a vámpír. Azt nem tudta miért, de megnyugodott...egy kicsit.*
-Hát...örülök, hogy...mindegy.
*Megköszörülte a torkát, majd sétált tovább. A lány kérdésére nehezen tudott válaszolni. Már rég volt barátnője. És sosem gondolkodott, hogy kellene. De most valahogy...mégis felötlött benne valami.*
-Nem...nincs. Körül vagyok véve vámpírokkal...és hogy is mondjam? Utálom őket. A nők is vámpírok. Még is mikor lett volna nekem arra időm?
*Nem nézett Stellára, mivel ez olyan költői kérdés lett volna. Tetszett neki a lány. Nem különösebben, de volt benne valami, ami Jacet mindig mosolygásra késztette.*
-És...hogy-hogy nincs barátod? Nem hinném, hogy a bárokban...vagy ahol dolgozol ne lenne elég pasi...
*Erre már rápillantott és egy csibészes mosolyt villantott felé, majd felnézett az égre, ahol fehér felhők úsztak végig a kék alapon.*
-Mi volt a véleményed róluk? Mármint...nem találod undorítónak őket? A vámpírokat.
*Tette fel újabb kérdését. Igaz, egyszer ő is majdnem összejött egy vámpírral, de az már régen volt. Azóta okosabb és tapasztaltabb lett, így tudja, hogy a vérszívókban sosem lehet megbízni.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Belső Udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 10:25 am

-Értem, hát végül is ez van.
*Mondtam neki egyszerűen, mert nem tudtam mit mondhatnék hisz még maga sem tudta mit is akart
mondani és végig sem mondta.*
-Hát ez meglepő. De nem csak vámpírok vannak a világon.
*Mondtam el neki a véleményemet, hisz igazam volt. Nem csak vámpírok vannak. *
-Hát ez kedves, de a bárokban általában nem ismerkedni jönnek, ha nem inni.
-És amúgy is megszoktam válogatni kivel kezdek kapcsolatot.
*Elmondtam a válaszomat neki eléggé hosszan remélem megértette, hogy miért nincs barátom most.*
-Hát nem is tudom mit mondjak csak egyet ismerek. És ő eléggé kedves volt meg emellett igen csak különös modorú pasi volt. Hirtelen jött mikor elmondta magáról az igazat. Nem ijedtem meg csak meglepődtem. És hát kicsit másképp reagáltam mint más lányok. De különösebben nem szeretnék találkozni egy vámpírral sem.
Hisz nem tudhatom melyik akar éppen a vacsorájának.
*Válaszoltam neki, de éreztem a kérdésén, hogy ő nem nagyon kedveli őket. Annak ellenére, hogy vadász.
Biztosan volt valami rossz élménye a vámpírokkal, hogy ennyire utálhatja őket.*
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 7:50 pm

-Csak hiszed, hogy nem ismerkedni jönnek...
*Mosolyog és meghallgatja a lány kis beszámolóját a vámpírral való találkozásról.*
-Hm...okosabb vagy, mint gondoltam.
*Jegyezte meg és még szélesebb vigyor kerekedik arcán.*
-És jól tudod...vagy gondolod. A vámpírok kiszámíthatatlanok. Nem bízz bennük! Soha. Egyszer még úgy viselkednek, hogy szeretnek...vagy jó barátok vagytok. Aztán azon kapod magad, hogy majdnem átharapja a torkod.
*Nem is vette észre, hogy most barátnőjével való kapcsolatát mesélte el, de remélte, hogy erre Stella nem jön rá. Inkább próbált kitalálni valamit, ami elterelheti erről a figyelmét.*
-Öhm...mindegy. A lényeget érted, igaz?
*Nem várta meg, hogy mit válaszol. Megragadta a kezét, azt a törékeny kis meleg kezet és magával húzta, de jóval óvatosabban. mint még a fán.*
-Gyere...mutatok valamit.
*Át vezette az udvaron. Nem is értette minek tartja a kezét, de nem akarta elengedni. Átértek az udvaron és megérkeztek egy kisebb kapuhoz, aminek vasrácsai közt annyi hely volt, hogy könnyű szerrelé átférhettek. Előtte kordonok voltak, amik megakadályozták, hogy átmenjenek a látogatók. Legalábbis jelezzék, hogy tilos a bejárás.
De ezzel ő nem törődött és átbújt alatta, a lány kezét viszont már elengedte.*
-Nos...azt mondtad nem vagy unalmas.
*Elvigyorodott és karba font kézzel várta, hogy Stella kövesse.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Szikla kastély   Belső udvar Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 8:43 pm

-Hát általában inni mennek oda. Tapasztalatból beszélek. És te meg honnan veszed, hogy ismerkedni mennek oda.
-Köszönöm. Nem is tudom mit mondjak erre, nehezen bízok meg valakiben. És ha mégis
megtörténik akkor szeretném ha tényleg megbízható lenne az illető és ne akarjon megölni engem.
*Mondtam el neki kedvesen és láttam, hogy elmosolyodott. Amikor elmondta a véleményét úgy éreztem, hogy mintha ez vele is megtörtént volna. De azonnal témát is váltott, gondolom nem akart beszélni róla.*
*Épp válaszolni akartam neki, de megragadt a kezem és kénytelen voltam vele menni. De most nem szorította meg a kezemet.*
-Mire készülsz?
*Észre vettem, hogy egy helyre visz ami szinte mindentől el van zárva.
Láttam, hogy le van zárva terület, de ő alatt átbújt. Nem érdekelte a dolog. Majd megállt és egy
kérdést rakott fel nekem.*
-Igen azt mondtam, de te most komolyan azt akarod, hogy kövesselek téged?
*De aztán spontán ötlettől vezérelve követtem én is őt. Hisz miért is ne hisz egyszer élünk. Gondoltam magamban. Mikor mellé kerültem rá szegeztem a tekintettemet és egy újabb kérdést raktam fel neki.*
-És most mi a terved?
-Legalább tudod mi ez a hely? Vagy voltál már itt?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Belső udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Belső udvar   Belső udvar Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Belső udvar
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Szikla kastély-
Ugrás: