Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sylvi Green előtörije ;)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Silvy Green
Admin
Silvy Green


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Oct. 21.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Sylvi Green előtörije ;)  Empty
TémanyitásTárgy: Sylvi Green előtörije ;)    Sylvi Green előtörije ;)  Icon_minitimeCsüt. Okt. 21, 2010 3:17 pm

1989 nyarán történt a sorsfordító esemény. De ugrojunk vissza az elejére mikor 1965 áprilisi hideg tavaszi napon megszülettem. Akkoriban kezdett virágozni az élet erre fele. A szüleim munka mániások én pedig egyke vagyok. Mi lehetne ennél jobb? Nem is kell nagyon mondanom hogy mennyi bulit tudhattam a hátam mögé mire 18 éves lettem. Csakis a legjobb sulikba jártam de a felfogásom sose volt valami jó így a jó sulikba csak úgy kerültem be hogy a szüleim lefizették a tanári kart. De akkor is Very Happy 24 éves voltam mikor megtörtént az aminek meg kellett történnie. A megszokott péntek esti Night bulit tartottam a házunkban . Koktélok kaja pia és még minden ami káros volt akármekkora mennyiségben . Egy gyönyörű pasi keríített bájaiba és mély beszéélgetésbe bonyolódtunk. Később volt ez is az is a hálómba ahoova még a buli foszlányok pl. : zene diszkó fény beszűrődött. Teljes mértékben kihasználta tehetetlenségem és a végén pedig minden energiám elszívta. Másnap reggel az ágyamba ébredtem új emberként vagyis vámpírként. Nem voltam képes tovább a szüleimmel élni nehogy valami bajukat okozhassam. Fogtam egy bőröndöt belepakoltam mindenemet amit fontosnak véltem a bankkártyámat melyre apám minden hónapban jelentős összeget pakolt és a gyémánt karkötőm amit édesanyámtól kaptam. Beültem a sportkocsimba és neki eresztettem a világnak. Most itt vagyok Myrin Fors-ban és élem a magam kis életét Very Happy
Hát ez az én rövid és tömör Előtörim Wink
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Sylvi Green előtörije ;)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sylvi Green előtörije ;)    Sylvi Green előtörije ;)  Icon_minitimeCsüt. Okt. 21, 2010 3:19 pm

Silvy örömmel tudatom hogy eletél fogadva...
IGY MOST MÁR TUDSZ JÁTSZANI!!!

Admin: Samba
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
 
Sylvi Green előtörije ;)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: