Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Park

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Park Empty
TémanyitásTárgy: Park   Park Icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 8:23 am

Sétálok részére...
Park Park
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 2:42 pm

*Untam magam otthon ennek oka hogy a parkba mentem. Magamra csak egy vékony bosszújú kék ing és egy fekete bársony nadrág fekete sportcipővel. Nem vagyok egy fázós típus vagy csak az egészségem hagy hidegen, mivel elég hideg őszies az idő. De nem érdekel a parkba autóval megyek el. https://2img.net/h/oi42.tinypic.com/iwokfd.jpg De nem izgat annyira a dolog mert a park szélén leparkolok. Majd be zárom a kocsit és megyek a parkba, majd egy padnál leülök.*
-Milyen remek egy idő. Jó hogy el jöttem.
*Mondtam de nem halhatta senki csak a madarak. Jó magam a telefonom nyomkodom majd el teszem, újnak számítok mert nem rég jöttem vissza ami a várost illeti. De el leszek itt mindig jól meg voltam és anya is finomakat süt nekem, és ismerőseimnek. Nem mondok barátok hisz nem barátkozok bármikor meg halhatok vagy meg halhat akit szeretek. Ez a munka azzal jár hogy meg halok vagy nem, de nem érdekel bármikor bármi elő fordulhat és én ennek vagyok a híve.*
Vissza az elejére Go down
Alexa Lightwood
Vadász
Alexa Lightwood


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 31

Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:05 pm

Samba & Alexander

*Alexa a parkban sétálgatott. Sosem szeretett otthon ülni. Semmi értelmét nem látta annak, hogy kanapén ücsörögve tévézzen, miközben mellette a hifin bömböl a zene. Inkább kijött a parkba, esetleg a temetőbe nézelődni és reménykedett abban is, hogy összefut egy vámpírral vagy farkassal, akit megölhet. Nem olyan ő, hogy élvezi, ha gyilkolhat, de ezeket a lényeket kifejezetten gyűlölte. Ha tehette volna inkább csak visszahúzódott volna valami sötét, eldugott helyre, ahol senki nem találja meg. És egyedül lehet nem ebben a szörnyű világban.
Össze húzta magán fekete bőrdzsekijét, mert könnyen alá jutott a hideg levegő. Szétnézett és óvatosan lépett egy kisebb kapun, amin egy tábla függeszkedett jelezve a parkot. A betonon fekete tornacipője halkan súrlódott, és egy apró mosoly nélkül ült le az egyik padra.
Érezte egy másik vadász jelenlétét is, de nem foglalkozott vele. Ők nem jelentettek veszélyt számára, így minek törődjön velük? kabátja zsebébe süllyesztette kezét és mélyeket lélegezve nézelődött a fák borította területen. Tetszett neki, már régóta és örült, hogy most ide is ki jutott.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:12 pm

*Egy szép őszi napra viradt Samba, ahogy felkelt, fel öltözött, és kiment a konyhába, odda szólt Carlanak hogy hozza ki a konyháből a kávéját, és a szokásos reggelijét.
Miután meg itta, és meg ette a regelijét szépen bele ült a kocsijába http://www.honda-auto.hu/userfiles/image/48_LEGEND_INTERIOR.JPG és elment be vásárolni, miután végzett, elment a parkba, mert szép sütöt volt a nap, és gondolta ki ül gitározni http://www.gibson.com/Files//USA/2007/SG3WEBCH1_.jpg.
Amikor ki szállt a kocsiből, egy szép fát látott meg, odda ment és leült és elkezdet gitározni, és énekelni tiszta szívéből.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 3:23 pm

~Egy vadász és egy nekromanta, az utóbbi fajal nem nagyon van dolgom mostans ág. beszélek vele.
*Gondoltam és fel bátorodtam. Rágyújtatom egy szál cigarettára majd a Nekromanta fele indultam el. Nem volt bennem félelem sőt szerettem ezeket a fajokat mindig hasznomra voltak, bár elég rég beszéltem Nekromantával d emajd csak lessz valahogy.*
-Na szia Alexander Verion vagyok.
*Mondtam majd bele szívtam cigim be de nem ütem mell és kezet se nyújtatom. Hisz lehet el küld a fenébe aztán hülyét csinálnék magamból. Nem akarom zavarni de ideje ismerkednem mert nem rég jöttem és kellenek a kapcsolatok, és eza Nekromanta jól jön.*
~Érdekes egy embernek néz ki.~
*Gondoltam de csak a cigim szívom nem igen szólalok meg míg ő nem válaszol nekem. Nem akarok túl buzgó lenni és az nem is az én viselkedésem. Fél szemmel közben a vadászt keresem mert vele is beszélni akarok majd.*
Vissza az elejére Go down
Alexa Lightwood
Vadász
Alexa Lightwood


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 31

Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:39 pm

*Hamar észre is vette a két férfit akik...hát talán beszélgettek, de még a gitáros fiú nem válaszolt. Megfordult a fejében, hogy talán még balhé is lehet, de remélte nem lesz semmi. Nem szeretett ilyen utcai verekedésekbe kerülni. Az egyik férfi...a magasabb jóképű lépett a gitároshoz, aki kissé sápadtnak tűnt, de talán csak Alexa látta úgy. Kicsit előrébb hajolt, hogy jobban lássa mi történik. A falevelek lassan hulldogáltak a földre, amin elmosolyodott. Szerette nézni, hogy mi folyik a természetben. Gyakran jött ki és csinált képeket télen, nyáron, tavasszal és ősszel, hogy lássa a különbséget.
Hallgatózni is akart egy kicsit, de nem mert odamenni. Egyrészt nem tudta, hogy a gitáros fiú micsoda, mert olyannal még nem találkozott. Kíváncsi lett volna, hogy mi is az a faj, de butának érezte volna magát, ha megkérdezi. Így inkább csendben figyelt.
Zsebében rezegni kezdett a mobil, de nem foglalkozott vele. Ahogy kifújta a levegőt, arca előtt gomolygó kis párafelhő keletkezett, amin elmosolyodott.*
~Hideg van.~
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park   Park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Belváros-
Ugrás: