Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Rémes énem by Chris / Vallatás farkas illetve boszorkány módra /

Go down 
SzerzőÜzenet
Christina Wellmont
Halálboszorkány
Christina Wellmont


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 33
Tartózkodási hely : Talán a hátad mögé kéne nézned!

Rémes énem by Chris / Vallatás farkas illetve boszorkány módra / Empty
TémanyitásTárgy: Rémes énem by Chris / Vallatás farkas illetve boszorkány módra /   Rémes énem by Chris / Vallatás farkas illetve boszorkány módra / Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 6:42 pm


~ Neved? ~

Mi ez valami kihalgatás?! Ha már behoztál ide csináhatnánka valami izgisebbet is ennél! Látom nem nagyon hajolsz erre! Félsz tőle kiscsillag?! Na látod azt jól teszed!
* Mosolyodik el gúnyosan, majd kifejezéstelen arcal válaszol a korcsnak. ( vérfarkas )*
Christina Wellmont. ,,Haveroknak'' Chris vagy Tina, de neked csak asszonyom Bolhabusz.
* A farkas mordul egyet. Kezei ökölbeszorulnak, de nem ugrik neki a boszorkának. Legszívesebben azt tenné, de nem teszi... még. *

~ Korod? ~

Anyukád nem tanított meg a jómodorra?! Nem illik megkérdezni egy nőtől a korát. Pimasz korcs.
* Dől hátra a székben, majd elveszi a farkastól a cigarettát és azt kezdi el szívni. A farkas mordul, majd feláll felborítva ezzel a széket. *
Kushadj!
* Parancsol rá a nő, majd felemeli kezét ezzel figyelmeztettve a férfit, hogy egy rossz mozdulat és meghalhat. A férfi felálítja a széket, majd visszaül a helyére paprikavörösen. *
20 éves vagyok.
* Mondja angyali mosolyal az arcán ezzel leplezve undorát. *

~ Fajod? ~

Mintha nem tudnád magadtól! Ez valami rohadt vicc?! Látsz rajtam szőrt vagy hegyes fogakat?! Úgy nézek én ki mint egy hulla vagy mi?! Blöki én boszorkány vagyok rádásul a rosszabik fajtából.
* Feláll, majd oda megy a férfihoz és suttogni kezd bele. *
Megölhetlek szimplán egy másodperc alatt. Halálboszorkány vagyok és ezt te is jól tudod!
* Azzal érzékien megharapja kicsi wolfunk fülét, majd visszaül a székére. *

~ Mikor születtél? ~

Simán kitudod számolni ezt te is. Ja, hogy kell a nap és a hónap is?! Miért nem ezzel kezdted édeske?! Nekem aztán beszélj érthetően. Tudod idebent szőka vagyok.
* Mosolyodik el gúnyosan, de ez a mosoly le is hervad amikor meghalja a férfi hangját. *
- Az már biztos!
* Nevetgél, de akkor már nem nevet amikor a nő a hatalmát használva a torkánál ragadja meg a férfit és felemeli a magasba. *
Mit mondtál?
* Kérdezi meg hidegen. *
- Se.. se.. semm... semmit.
* Nyögi ki nagynehezen, majd a nő leejti a földre. A farkas nagyot koppan a hideg kövön, majd lassan visszatápázkodik a székére. *
Én is úgy gondoltam.
* Helyesel a boszorkány, majd ringó léptekkel ül vissza szemérmetlenül a székére. Kezeit összekulcsolva dobja az ölébe és mintha mi sem történt volna bájosan mosolyogni kezd. Csak úgy árad belőle a szexualitás. *
1990. Augusztus 18-án születtem.

~ Anyja neve? ~

Nos nekem nincs anyám. Azaz, hogy van, de nem izgat mi van vele. Hogy miért?! Mert egy... hmm inkább nem mondok semmit. Tudom nagyon szimatolni szeretnél a múltamban, de ne tedd. Hidd el jobban jársz vele. Hogy akkor is kell?! Khm.. Alexandra Drey. Így már jobb? Hogy jobb?! Na ne örülj annyira mint majom a farkának, mert le lesz vágva.
* Csillan meg élesen a szeme. *

~ Apja neve? ~

Az egy szemétláda, nem érdemes tudni a nevét. Már megint ezzel jösz te rüh raktár?! Mindjárt adok neked én akkora... na jól van. Lehiggadok, mert a végén olyat teszek amit megbánok. Sid Wellmont.

~ Más hozzátartozója? ~

Az idióta bátyám Will. Ikrek vagyunk szal igen jókipű, de amellett egy rühes korcs. Hogy miért? Mert farkas és mert egy átkozott szemétláda azért!

~ Felsorolná külső és belső tulajdonságait? ~

A külsőket te magad is látod.
* Nagyot fúj, majd felál és végigmutat magán. *
Tűzvörös haj, szürkéskék szemek. Ha eléggé erős indulatok tombolnak bennem akkor zöld is van benne. Telt ajkak, karcsú test, formás alak.
* Amikor ezeket elhadarja a fickó nem gyengén kezdi el stírölni. *
Tán kikéne nyomnom a szemed?! Mégegyszer megnyalod az alsóajkad neked lőttek.
* Közli szárazon, majd folytatja. *
A lelkem sötét és rideg. Senki nem tudja megtörni a jeget. Tudok kedves is lenni de az általában fájdalmas. Ha én szeretek fájdalommal jár. Ha én dühöngök hm.. az is. Minden porcikámból árad a szexualitás. Könnyen az ujjaim köré tudok csavarni valakit. Legyen nő vagy férfi nekem egyik sem jelent gondot. Ravasz nőszemély vagyok. Kiszámíthatatlan és pont ez tesz annyira veszélyessé.
* Mosolyodik el gúnyosan, majd elnyomja a cigarettát. *

~ Mesélj a múltadról! ~

Egy borús holdtölte éjszakán születtem. Az a nap is átkozott volt akár csak a többi. Előttem úgy egy percel született az idióta bátyám. Én anyám génjeit.. hála a Sátánnak ...az a korcs bátyám pedig apámét. Én boszorkány lettem ő meg kutyuli. Hát mit ne mondjak nem sok kellett anyámnak. ,,Két gyerek'' sopánkodott. Az ő helyében jómagam is leléptem volna, de tudni illik én csak ezt a drága ajándékot kaptam. A bátyám meg arra ítéltetett hogy minden holdtöltekor üvöltsön és engem szekáljon. De ah csak hozzámért mindig ő szívta meg. Nem állhattam a szemétségét. Mindig is rajta gyakoroltam ki hatalmamat hamár nem adatott meg egy atnító és egy próbaba.
Ahogy egyre nőttünk egyre több lett a gond. Már nem csak a bátyám hanem az apám is rámakaszkodott. Már csak annyira, hogy amikor 16 lettem mind a két ökör nekem esett és megerőszakolt. Hát csoda, hogy saját magam akasztottam ki őket a falra mint az antikrisztust?!
Ne nézz így rám. Tudom, hogy megvetsz. De akkor is. Az a két szemétláda megerőszakolt az istenért. Na szóval ennyi lenne röviden. Azután hogy kiakasztottam őket megszöktem és azóta sanyargatom a népet. Hamár a drága Sátán ilyennek teremtett ki kell használni.
És most mit szólnál egy kis mókához?!
* Kérdezi meg csínytalanul. A farkas nem tiltakozik. Egyből felkapja a lányt, majd az asztalon a magáévá teszi. Mikor végetért ez a kis affér a lány egy utolsó csókot lehel a farkas szájára aki holtan terül el. A Halál csókja volt az utolsó amit kapott ezen a földön. *
Így jár mindenki aki az utamba ál!
* Mondja jéghideg hangon, majd rágyújt egy cigarettára és a férfi szájába teszi, majd megfordul. Válla fölött áddobja haját és kisétál az épületből. *

Vissza az elejére Go down
 
Rémes énem by Chris / Vallatás farkas illetve boszorkány módra /
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: