Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sötétség erdeje

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Caroline Delevar
Vámpír
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Sötétség erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Sötétség erdeje   Sötétség erdeje Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 6:41 pm

Az erdőt sötétség és köd borítja.A fák csak néhol vannak mert, kivágták őket.Közepén van egy nagy tisztás.A vadászoknak nem ajánlatos ide jönni mert vámpíroktól hemzseg az erdő.Úgy hogy csak óvatosan vadászok!
Vissza az elejére Go down
Caroline Delevar
Vámpír
Caroline Delevar


Hozzászólások száma : 66
Join date : 2010. Sep. 15.
kor : 35
Tartózkodási hely : Myrin Fors

Sötétség erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötétség erdeje   Sötétség erdeje Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 8:06 pm

Minden este kijártam az erdőbe.Sétálgatni vagy vacsorázni.Ma este is kimentem de csak sétálgatni.De lehet hogy enni is fogok azért.Az erdő sötét és hüvös volt.Ami megnyugtatott egy kicsikét.Ahogy sétálatam inkább futottam a fák közt hallottam a bagjok huhogását.Beleszívtam egyet a levegőbe....meg torpanttam.A levegőben vadász szagot éreztem.
* Vadász? Itt. Na akkor ma is jó éjszakám lesz.*
Egy gúnyos mosolyt ejette a száján.Majd elindult a szag után.Pár perc után meg is találta.Egy kövön ült.
* Hm...Nem fogom megölni.Előtte egy kicsit játszadozom.*
Leugrottam elé.Egy kicsit megijedt a vadász.És ez tetszet is.Rávigyorogtam gúnyosan.
- jajj Sajnálom ha megijesztettem!
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Sötétség erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötétség erdeje   Sötétség erdeje Icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 8:06 pm

Vérszívónak

*A szellő épphogy csak fújdogált. Alig lehetett észre venni. csak abból, hogy kabátjának szélét fellibbentette. Egy kőre ült, mert máshova nem igen tudott. Reménykedett, hogy hátha összeakad egy vámpírral és ölhet. De nem...eddig semmi és ettől kissé rossz kedve lett.
Halk neszezést hallott. Tudta, hogy csakis vámpír lehet. Más nem járkál ilyen halkan. Persze kivéve a vadászokat. Mert az ő léptük is lehet ehhez hasonló.
Aztán a semmiből egy vérszívó termett előtte. Összerezzent, de nem tudta mitől, hisz a lány egyáltalán nem volt félelmetes. Csak mint a többi. Tökéletes arc, ami porcelán fehér.
A hangja nagyon vékony, csengő és dallamos. *
-Nem ijedtem meg...csupán meglepődtem, hogy nem félsz tőlem.
*Mondta harciasan és már talpon is volt, nehogy meglepetés érje. Kiszámíthatatlanok ezek a lények.*
-Mit akarsz?
*Keze az övére csúszott, ahol a karót tartotta és már kezében is szorongatta, de nem támadott, mert...hát valószínűleg úgyis mellé nyúlna, így inkább a megfelelő pillanatra várt.*
-Minek jöttél ide hozzám? Itt csak megdöglesz...
*Nem finomkodott...Sosem tette, ezért most sem kivételezett.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sötétség erdeje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sötétség erdeje   Sötétség erdeje Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sötétség erdeje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Kulon játékok-
Ugrás: