Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Egy multi milliómos élette

Go down 
SzerzőÜzenet
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Egy multi milliómos élette Empty
TémanyitásTárgy: Egy multi milliómos élette   Egy multi milliómos élette Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 6:46 pm

Név: Alex Jordan

Kor: 23

Faj: Vámpír

Szül. idő: 1986. Sep. 19.

Anyja neve: Alexandra Viola

Apja neve: Robert Jordan

Más hozzá tartozók: nincs

Előtörténet:
Egy multi milliómosi családban születtem 1986. Sep. 19.-én, anyám Alexandra Viola, és apám Robert Jordan nagyon vártak.
Kis korom csupa öröm, és béke volt, anyám nagyon szeretett, amikor 6 éves lettem anyám be íratott egy magány iskolába, ott kitünő tanuló voltam, apú és anyú mindig büszke volt rám, és a tanárom Julia is. Sok barátra leltem, és ellenségre is, amikor 12 éves lettem akkor tudtam meg hogy vámpír vagyok, mert apám is vámpír volt. Akkor tudtam meg hogy a reggel nem a miénk, és este mi uralkodunk, apám mindenre meg tanított engem. Amikor 18 éves lettem el kezdtem gyilkolni, de nem csak úgy, be mentem egyszer a vér bankba, és elfogtak de szerencsémre ki tudtam szabadulni, és meg öltem a biztonsági őrt, és tele pakoltam a táskám. 21 évesen már Myrin Forsban laktam, mert 20 évesen ott hagytam a családom, de még néha-néha napján vissza megyek a szerető családomba. Most itt élek Myrin Forsban, egy kastélyban, és várom a nagy őtt!

Élni annyi, mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe.
Boris Vian


Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
 
Egy multi milliómos élette
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samba élette

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Előtörténetek-
Ugrás: