Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sport terem

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 8:21 am

Aki edzseni akar itt a helye...
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:12 pm

*Megint leszállt az este. Így felkeltem és kikászálódtam az alvó helyemből, majd a kocsimmal jöttem el otthonról. http://www.autoasz.hu/media/galleries/lotus-evora/lotus-evora-1.jpg Mert így gyorsabb és nem akartam motorozni. A ruhám egy fehér sportcipő,fekete mackó nadrág, egy szürke atléta. Igaz nem kéne edzenem mert előrétem kifogástalan volt azon este de mind egy, olykor a látcat kell. bemegyek és nem sokan vannak de elkezdek edzeni. A bemelegítő körrel kezdem és közben sokat iszom, mi vele halott ként egyik izadság mirigyem se működik. Na jó egy de ezt nem részletezem és így a víz ivás miatt a víz folyik ki belem. Mikor ezel végeztem a súlyok jöttek majd a futó pad. Mikor végeztem leülők dől belőlem az ásványvíz de tényleg. Majd játszom a fárattat ami nem igaz mert ez még ha izzadni tudnék akkor se izasztana meg. persze fent tartom a látszatot annyira hogy egy idegen férfi meg kérdezi jól vagyok e. De csak bólintok. Mikor a wc fele megy nekem is kell de nem azért mert emésztek csak a víz egy része átfolyt rajtam. Na mikor be érek pint a piszoárnál mellé állok, meg lepődik mikor na nem a méreteken hanem azon amilyen a vizeletem. Na de nem tudja ki vagyok mikor végeztünk és kezet mostunk és elkaptam magam felé fordítom, amin meg lepődik de mikor látja ijesztő énem akkor bele harapok a nyakába. És kiszívom a vérét. Mivel itt nem lehet állat így a nyakát töröm ki. És a hullát eltüntetem a sport cetrumtól jó messze. Majd az edzést folytatom súly emeléssel.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:23 pm

*Samba elindult a sport terembe edzeni, mert minden este odda szokott menni, igy be ült a kocsijába http://otoblack.com/wp-content/uploads/2010/04/lexus_lf_a_concept_2007_00.jpg és elindult a sport terembe. Amikor ki szállt bement é átöltözött, és odda ment a súlyzokhoz, és elkezdett bemelegíteni. Egyszer csak egy fura alakot látt meg, akinek véres volt egy kicsit a szája, odda ment hozzá és igy kérdezett, segíthetek úram.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:39 pm

*Egy idegen alak jön oda hozzám. Érzem a Nekromanta szagot, de ő mintha nem tudná ki vagyok.*
-Nem nem tud segíteni.
*Mondtam neki, de őt nem bántom mert a Nekromanták elég alantas lények. És kitudja mit ivott amibe ezüst lehet. és nem akarok meg halni, persze könnyen megölhetném de nincs kedvem ölni. Max a vérét meg kostolni. Lenyalom a vért a számról és az idegenre pillantok.*
-Kell még valami vagy csak úgy nézel?
*Mindig tegezem azokat akik érzik a hatalmam. mert nem csak idősebbnek nézek ki nála pár évvel de idősebb is vagyok. Jó sok évvel, ami inkább a modoromon hallatszik mint sem a külsőmön. De persze ez egy zenész külsejű emberke lehet csak a társoságra vágyik csak. De ez akkor igen érdekes lesz a mai nappal. Vagy is este de mind egy is hisz lehet valaki megölésemre küldte nem szívesen ölném meg. De ez van ha meg kell ölnöm megölöm.*
-Eric Lowther a nevem. És az öné?
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 4:58 pm

*Miután bemutatkozott a illető, én is bemutatkoztam szia engem Samba Maxnak hívnak, és kezet nyújtottam. És meg kérdeztem tőle nem e megy velem el futni, a futószallagra.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 5:09 pm

*Kezet fogok vele és mosolygom és futunk a padon. Majd én el gondolkodom hogy ez sem fél tőlem, na jó nem mint ha kéne csak furcsa.*
-Figyu te sűrűn jössz ide?
*Egy egyszerű kérdés ami nem sértő de nem is tolakodó. Nem akarom bántan mert nekem egy esetlen kis zenésznek tűnik. De persze nem becsülöm le, mert lehet nem olyan gyámoltalan. De lehet hogy a legjobb ismerősöm barátom lesz.*
-Na és milyen Nekromantának lenni?
*Súgom oda halkan, más meg ne haja. Mivel a halandók a halottkeltőket jobban üldöznék talán mint az én fajom. Persze ki tudja mi lenne ha fel fedné bár melyik is magát.*
~Elég érdekes emberke ez a Samba.~
*Gondoltam magamba és egy sunyi mosoly van arcomon.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 5:13 pm

*Igy feleltem iges elég sürün járok idde, és kösz a kérdést igen jó nekromentának lenni. És amint láttom te meg vámpír vagy, kérdeztem tőle, és erősebb fokozatra vettem a futószallagot.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 5:21 pm

-Igen az de ezt ne hangoztasd ha kérhetem.
*Mondtam neki mosolyogva és futottunk tovább. Én elég viccre veszem hisz egy ilyen kedves Nekromantával még nem találkoztam. Mint ez a fickó, egy kérdés vetődik fejembe de meg is kérdem.*
-Te zenész vagy?
*Kérdeztem de csak kedvesen néztem nem akarom meg ijeszteni hisz nem az acélom. Jól vagyok lakva így nem bántom, egyelőre. Persze tudom nem vagyok mindenkinek kedves társoság. De ez van ez a Samba jó hangulatban talált meg aminek én is örülök.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 5:47 pm

*Igy feleltem igen zenész vagyok, és rámosolyogtam. Amikor ki futottam magam, elmentem fürdeni, és rendbe tenni magam.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 5:59 pm

*Samba válaszolt minden kérdésemre majd fürdeni ment. Én nem mentem most de nem is kell. Inkább fogtam magam és leültem vártam Sambát hogy mi is lesz. De nem izgat lassan nekem is mennem kell de lehet el kísér vagy nem tudom lehet keres egy jobb helyt. Ahol beszélget hetünk. De mind egy is ha nem akar akkor nem, jobb dolgot is találhatnék magamnak. Ha meg nem akkor ölünk egy kicsit. Samba vissza fele jön át öltözve és elég jól néz ki. De nem izgat én jobb vagyok.*
-Figyi hogy hogy ilyen rövid időre jöttél ide?
*Kérdem mikor mellém ért.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 6:01 pm

*Tudod van feleségem, és vele is kell foglalkoznom, és beültem a kocsiba, de előtte elköszöntem tőle.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 6:11 pm

*Bólintotam majd én magam is össze készültem. Még elköszön tőlem és én is, majd ellenőriztem a dolgaim és elmentem. A kocsiban rajta gondolkodtam nem mindent mondott el nekem. De hát az ő dolga nem érdekel hisz lehet csak a gyerekeit félti tőlem. Majd hazaértem és bementem.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 7:51 pm

*Eléggé eltelt az idő és már késő is volt mikor edzeni akartam menni. Ezért nem tudtam eldönteni, hogy elinduljak-e vagy sem. Majd elgondolkodtam, hogy végre itt lenne az ideje, hogy sportoljak, mert rég csináltam már. Ezért felöltöztem valami sportos, de csinos ruhába.*
*Miután ez is megvolt elindultam a városba és megkerestem a sort termet ahol végre ellazulhatok egy kicsit. Beléptem az ajtón. Nem volt senki sem ott. Ezért egy padra letettem a táskámat és a telefonomat is. Talán a telefonomat a zsebembe kellett volna raknom, hogy ha keresnek akkor tudjak róla. De nem így tettem sőt még a hangot is levettem róla.*
~Nem hagyom, hogy most bármi is elrontsa a kedvemet.~
*Épp végeztem a szokásos bemelegítéssel mikor az ajtó hangjára lettem figyelmes, de nem láttam az ajtónál senkit sem. Ezért folytattam azt amit eddig. De aztán lépteket hallottam a hátam mögül, de nem fordultam meg. Nem ijedtem meg, mert nem tud egy hang elijeszteni, de kíváncsi lettem. De még sem fordultam me
g.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 7:57 pm

*Késő este volt, és edzeni akart Alex, igy be ült a kocsijába, és elindult a sport terembe, amikor odda értem csak egy lány volt. Át öltöztem, nem voltam szégyenlős, igy ráértem, amikor átt öltöztem elkezdtem be melegiteni. És amikor végeztem vele, odda mentem a lányhoz és köszöntem neki szia engem Alexnek hívnak téged, és rá mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:06 pm

*Közben szép lassan és persze emellett óvatosan fordultam meg. Mikor megfordultam megláttam egy srácot. Ő elment átöltözni majd ő is bemelegített ahogy én az elején. Miután végzett odajött hozzám.
ami egy kicsit meglepett, de válaszoltam neki kedvesen.*
-Szia. Nagyon örvendek Alex.
*Nyújtottam felé a kezemet és én is bemutatkoztam neki.*
-Én Stella vagyok
-És mindig kijársz ide?
*Kérdő szemekkel néztem rá és arra vártam, hogy válaszoljon nekem. *
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:10 pm

*Igy feleltem igen, közben már futottam is és nagyon melegem volt, igy levettem a polomat, és Stellara néztem, és te mindig idde szoktál jönni, kérdeztem tőle, én addig súlyzoztam, ahogy szoktam, és közben be kapcsoltam a magnót.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:21 pm

*Válaszolt nekem kedves hangon. Ami jó volt legalább most jó lett tőle a hangulatom. Láttam rajta, hogy melege lett a futás miatt ezért levette a pólóját. Ránéztem majd ittam egy kis vizet, mert hát az igazat megvallva egy kicsit kifáradtam.*
-Nem éppenséggel csak most vagyok itt először.
*Válaszoltam neki és közben a padra ültem le egy kicsit és folytattam amit mondani akartam neki.*
-Igazából csak most érkeztem a városba.
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:38 pm

*Én is le ültem a padra mellé, és mondtam neki én is új vagyok a városban, és rá mosolyogtam. És meg kérdeztem tőle hogy mit tanul, vagy dolgozik.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:45 pm

*Miután leült mellém elkezdtünk beszélgetni egymással*
*Elmondta, hogy ő is új ami meglepett, de nem tulajdonítottam neki nagy dolgot.*
-Tudod éppenséggel dolgozom.
-Pultos vagyok egy bárban.
*Mosolyogva válaszoltam neki. Valamitől jobb lett a kedvem és ezt élveztem.*
-És te dolgozol?
-Vagy esetleg tanulsz?
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:49 pm

*Igy feleltem dolgozok, fotos vagyok, vagyis annak tanulok de már dolgozok benne, és rá mosolyogtam. Én addig el mentem fürdeni, és rendbe tenni magam. Amikor ki jöttem le ültem mellé, és rá mosolyogtam, és adtam neki egy puszit, nem tudom mért tettem, de valahogy meg pusziltam.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:54 pm

-Fotos? Nem semmi. Szép munka és szereted is csinálni?
*Kérdeztem tőle, mert nem mindenki szereti azt a munkát amit éppen végezz. *
*Rám mosolygott majd néhány percre el is vonult. Nem telt bele sok időbe mire visszaért.*
*Adott egy puszit az arcomra ami egy kicsit meglepett majd ránéztem és egy kérdést szegeztem neki.*
-Ezt miért kaptam?
*Tettem fel neki az egyszerű kérdést.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 8:58 pm

*Igy válaszoltam igen szeretem csinálni és elővettem egy képet a táskámből, amit mér reggel csináltam http://api.ning.com/files/b1bzO*qG33PUKWZnznmhV09BUuri8ZWOSMfAvGQZsII9QSXhzFI4VUF7QiAsG8K7tabOvJVBGo27NSNkfN38xmgek9*HFYVO/krp.jpg.
És meg kérdezte hogy mért kapta a puszit, én igy válaszoltam, mert meg érdemled, és rá mosolyogtam, és elővettem a táskámből a colámat, és elkezdtem inni.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: sport terem   Sport terem Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 9:05 pm

-Remek.
*Majd elővett egy képet amit meg is mutatott. Megnéztem és egyszerűen csak csodálkoztam, hogy milyen jó lett a kép. És ezt szóvá is tettem természetesen.*
-Nagyon jó lett.
-Legalábbis szerintem.
*Majd mikor elmondta, hogy miért puszilt meg elmosolyodtam és tettem arra egy megjegyzést is.*
-Köszönöm, de nem tettem szerintem semmit sem.
*Mikor ezt kimondtam elmosolyodtam, de csak az igazat mondtam neki.*
*Kedves srácnak tűnt az igazat megvallva és nem tűnt veszélyesnek.*
Vissza az elejére Go down
Alex Jordan
Társadmin
Alex Jordan


Hozzászólások száma : 28
Join date : 2010. Sep. 18.
kor : 37
Tartózkodási hely : Mindig a leg jobb helyen

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 12:36 pm

*Későre járt már a idő, és meg kérdeztem tőle nem e vihetem haza, van nem-e akar nálam aludni én úgy is negyed órára lakom innen, és rá mosolyogtam kedvesen.
Vissza az elejére Go down
http://micimacko.forumotion.co.uk/forum.htm
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: sport terem   Sport terem Icon_minitimeVas. Szept. 19, 2010 1:38 pm

*Eléggé el telt az idő és igen csak elfáradtam ami nálam meglepő volt, de nem foglalkoztam vele.*
*Nem tudtam mihez kezdjek, de már kezdtem elfáradni ezért úgy döntöttem, hogy menni készülők végre.*
*Rákérdezett, hogy elvihet-e engem vagy esetleg nem akarok-e nála aludni. Én pedig válaszolni kezdtem neki.*
-Hát...
*Hezitáltam azon, hogy mit mondjak, de a végén döntésre jutottam.*
-Legyen akkor azt hiszem abba még nincs semmi rossz ha nálad alszom.
*Mondtam neki majd rámosolyogtam és lassan felálltam a helyemről.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sport terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sport terem   Sport terem Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sport terem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Belváros-
Ugrás: