Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Elrelytett sikátor

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 10:12 am

Egy eldügött helyen egy sikátor, elképeztően tele van rémségekkel, és egy szelemmel.
Elrelytett sikátor Vence%20sikator
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 9:20 pm

Loranys Stackhouse

*Lassan sétálgatott az utcán. Egy szórakozóhelyről tartott hazafelé. Ritkán mozdul ki otthonról, de ez most kivételes alkalom. Kedve támadt az öldökléshez és a mai nap pont megfelelt erre. A karót kezében szorongattam de hamar övébe bújtatta, hogy nehogy valamelyik halandó meglássa. Ők nem tudnak létezésükről és ezen nem is szabad változtatni.
Hosszú szőke hajába túrt. Pár tincs a tarkójához tapadt az izzadságtól, keze kissé ragacsos volt a vértől. Na igen...út közben elkapott egy vámpírt, de sajnos sikerült elmenekülnie. Ilyenkor egy kicsit mindig bosszús volt. Nem tanácsos ekkor a közelében lenni. Gyakran nagyon bunkó, még az emberekkel is. Főleg velük.
Hideg volt, de nem fázott. Idegesen rúgott bele egy kőbe, ami pár méterrel arrébb bukdácsolt. Mérgesen fújta ki a levegőt. Talán az miatt lehetett még ez az idegesség, hogy éhes. Ha éhes sajnos gyakran mérges. Aztán ha valamivel jól lakott máris nyugodtan lesz. Ezért sietett haza, amikor egy sikátorba ért.
Nem szerette ezt a helyet, mert sötét és nyirkos. Patkányok szaladgáltak a lábánál, mire jól belerúgott az egyikbe.*
-Mocskos dögök.
*Jegyezte meg halkan.*
Vissza az elejére Go down
Loranys Stackhouse
Hallandó
Loranys Stackhouse


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 35
Tartózkodási hely : Mikor hol.

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 9:34 pm

*Hangos koppanás követte minden lépésemet, a magassarkútól és a sok tánctól fájt a lábam. Semmi kedvem nem volt eljönni bulizni. De Persze Angela erősködött, hogy jót fog tenni. Na és kinek tett jót? Mert nem nekem az tuti.... Körbenézve még sötét volt és igen csak kihalt az utca. Oké, lehet, hogy nem errefelé kellett volna jönni, vagy lehet, hogy nem kellett volna a többieket ott hagyni. Hé, Lor, hova lett a bátorság? Kihúztam magam, tök üres itt minden ne aggódj, plusz rövidebb. A szoknyám folyton felcsúszott, a szél befújt az igencsak vékony felsőm alá. Mindegy. Amikor meghallotta, hogy egy kő csattan az egyik fal oldalán, összerezzent. Hátra nézve egy igen csak izmos és mogorvának tűnő alakot pillantottam meg. Oké, most akkor mi lesz? Vagy futás, vagy futás... Elkezdtem szedni a lábamat gyorsabban, de naná, hogy egy kőben megbotlottam...*
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Szept. 20, 2010 6:31 pm

/Nem sokára egy lányt pillantott meg, aki futni kezdett és nem kételkedett abban, hogy netán előle. Magában csak nevetett azon, hogy az emberek hogy meg tudnak ijedni tőle. Pedig igazából nem volt egy félelmetes alak. Csak keménynek és bunkónak mutatta magát. Ennyi az egész. Nem szerette, ha kedvesnek és aranyosnak találják. És ez mivel még csak tizenhét éves volt kisfiús bája miatt gyakran előfordult.
A lány hasra esett, amin Jace kuncogni kezdett, majd lassan mellé ért és kezét a vékony is alak felé nyújtotta./
-Jól vagy?
/Nevetett még mindig és próbált komolyabban hozzáállni a dologhoz, de nem nagyon ment, így inkább felhagyott vele és jót mulatott a lány esetlenségén./
-Azt hiszem fel kellene állnod...sok itt a patkány. Bár ha jól érzed ott magad nekem aztán mindegy.
/Talán megint bunkó volt egy kicsit, de akik ismerték azok nem várhattak tőle mást./
Vissza az elejére Go down
Loranys Stackhouse
Hallandó
Loranys Stackhouse


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 35
Tartózkodási hely : Mikor hol.

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeKedd Szept. 21, 2010 12:28 am

*Az alak elől aki elkezdtem futni oda jött, először nem tudtam eldönteni, hogy segíteni vagy valami más okból. Megkérdezte, hogy jól vagyok-e, de láttam rajta, hogy jól elnevetgél magában. És gyanítottam, hogy akin elnevetgélt olyan jól, az szerény személyem lenne. Én csak ellöktem a kezét, úgy álltam fel. Leporoltam a fenekemet, és a combomat, amikor megláttam, hogy kiszakadt a harisnyám. Óh, remek, már csak ez hiányzott.*
-igen, tökéletesen jól vagyok, köszönöm,- sziszegtem miközben azt nézegettem, hogy lett-e valami komolyabb bajom. egy-két horzsolás nem nagy dolog.-*
--Patkány!- akaratlanul is elnevettem magam, majd megint elővettem a jéghideg tekintettemet.
-Azt hiszem patkány magadra gondolsz? Mert akkor igen, látok egy elég nagy darabot magam előtt.- mondtam hidegen. Oké, nem tudom mi ütött belém. De hát amilyen stílusban fordulnak hozzád, te is úgy reagálsz, nem? Plusz jól esett élcelődni rajta.*
Vissza az elejére Go down
Jace Wayland
Vadász
Jace Wayland


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Sep. 17.
kor : 31
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeSzer. Szept. 22, 2010 3:14 pm

*A lányt látszólag nagyon felidegesítette, amitől még jobb kedve lett és egy diadalittas mosoly ült ki arcra. Aztán próbált viccelődni vele és a patkányokhoz hasonlította.*
~Amatőr...~
*Jegyezte meg, de kedvét nem vette el semmitől. Kezét zsebre tette mit sem törődve azzal, hogy a lány ellökte azt.*
-Hát jó...állj fel egyedül!
*Megvárta, míg leporolja magát a lány és úgy döntött ellátja egy jó tanáccsal.*
-Nem kéne egyedül mászkálnod erre...nem mindenki akar neked segíteni.
*Megint kuncogni kezdett.*
-És nem mindenki nyújt kezed, hogy felhúzzon, ha pofára esel.
*Vállai rázkódtak a nevetéstől, aztán inkább úgy döntött nem bőszíti tovább a lányt és abbahagyta.*
-Akarod hogy esetleg haza kísérjelek?
*Tette fel a kérdés őszintén és tényleg szívesen hazakísérte volna a lányt, ha az szeretné.*
-Ja és nem kell félned tőlem.
*Ránt egyet a vállán.*
-Arról sajnos nem tehetek, hogy ilyen félelmetesen nézek ki.
*Egy ördögi vigyor kúszik szája sarkába és várja a lány válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 1:28 pm

*Épp haza indultam miközben egy kicsit úgy mond eltévedtem. Körbe jártam az egész várost
miközben egy sikátorban kötöttem ki. A frászt hozta rám ez a hely, de nem mutattam ki semmi jelét a félelmemnek. Egyre beljebb mentem és más be is volt sötétedve és hűvös szél fújt. Közben hallottam a hátam mögül lépéseket. Nem néztem hátra, de egyre gyorsabban mentem. Futni azért nem futottam több okból is. Az egyik, hogy magassarkúban voltam és nem igazán akartam tönkre tenni az új cipőmet. Nem mintha nem lenne elég belőlük. Közben míg én gondolkodtam, hogy ki lehet az aki ennyire rám akar ijeszteni elém lépett és rám nézet, de nem mondott semmit csak hallgatott és engem figyelt. Én pedig eléggé mérges és persze ideges voltam, de végül megszólaltam.
-Mit akar tőlem?
*Kérdő szemekkel néztem rá, de még mindig nem szólalt meg. Én meg persze egyet gondoltam és elindultam, de persze az utamat állta.
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 1:34 pm

*Szia Samba vagyok, te ki vagy érdeklődtem tőle, és közben mondtam neki hogy ez a hely nagyon veszélyes egy szép lánynak, de minden nőnek és férfinak, mert itt minden fajta emberke meg fördül, az lehet vámpír, vagy vérfarkas. És mondtam neki hogy jobb ha elmegy ha nem akar valami bajt, amire ezt kimondtam meg is jelent egy vérfarkas, és a lány megijedt, és közöltem vele ha bármi is történik maradjon a hátam mögött.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 1:49 pm

*Bemutatkozott és igen csak kedvesnek tűnt, de mostanában nem vagyok semmiben sem biztos. Főleg ebben a városban. *
-Helló. Stella vagyok.
*Mutatkoztam be én is a srácnak.
-Veszélyes? Hát ez feltűnt bár ebben a városban minden hely veszélyes ahogy már megtapasztaltam.
*Mondtam neki nem éppen kedves hangon, mert igen csak fura volt a helyzet is. Rám hozta a frászt és most itt kedveskedik. Még milyen emberrel futok össze.*
-tudok magamra vigyázni, de azért köszönöm.
*Mondtam neki, de amint kimondtam ezeket a szavakat megjelent egy félelmetes vadállat. Nem tudtam mit tegyek és nagyon megijedtem tőle.*
-Rendben.
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 2:36 pm

*Samba megharcolt a vérfarkassal, és sajnos meg is sebesült mély vágás kelletkezet a karján, ami igen csak fályt neki. És közöltem vele hogy ha tud vezetni akkor vigyen haza, kint áll a kocsim a sikátornál, és rámosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 2:50 pm

*Eléggé rám hozta a frászt a farkas. Próbáltam nyugalmat sugározni magamból, de most valahogy nem nagyon ment a dolog. Közben Samba sikeresen végzett a farkassal aminek örültem, mert legalább biztos voltam benne, hogy az a farkas nem bánthat engem.
De amint észrevettem Samba is megsérült egy kicsit meglepődtem, de nem tartott sokáig, mert Samba hozzám szólt.*
-Persze szívesen elviszlek. Csak mutasd az utat.
*Javasoltam a srácnak és visszamosolyogtam rá.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 4:09 pm

*Samba elkisérte a kocsiig és odda adta a kezébe a kulcsot, beültünk és szép lassan haza értünk. Amikor haza érkeztünk levetem magamről a polot és meg néztem a sebbem, tényleg mély vágás volt. És fályt is, de kibirtam.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 4:56 pm

*Végül elértünk Samba autójához és ő pedig a kezembe adta az autójának a kulcsait.
Én pedig elfogadtam tőle és miután beszálltunk én elvezettem a kocsit Samba házáig.
Bementünk házba ő pedig levette a pólóját majd nézegette a sérülését. elég csúnya volt, de nem említettem ezt meg.*
-Segíthettek esetleg még valamiben?
-Vagy segítsek bekötőzni téged ha már megsérültél és részben miattam.
*Ajánlottam fel a segítségemet neki. Nem akartam, hogy még rosszabbul legyen az én hibámból.
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 5:12 pm

*Igen segithetsz bekötni a sebbem, és rámosolyogtam és közöltem vele hogy elég rendes lány. Miután bekötötte meg hívtam teázni, mivel nagyon hideg volt kint.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 5:28 pm

-Rendben.
*Miután bekötőztem a sebeit ő meghívott egy teára. Az igazat megvallva kint elég hideg
volt szóval nem árt ha valami felmelegít engem. És a tea erre jó megoldás volt.*
-elfogadom a teát.
-Köszönöm szépen.
*Majd ránéztem a bekötőzött a sebére amit az előbb tettem rendbe. *
-Jól vagy?
-Rendbe fogsz jönni?
*Kérdően pillantottam rá és persze kérdésekkel halmoztam el a srácot.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitimeKedd Okt. 19, 2010 12:55 pm

*Igen jól vagyok, és rendbe fogok jönni.
Miután megitta a teát megkérdeztem hogy nem e tudom haza kisérni, és rámosolyogtam.
És vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Elrelytett sikátor Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elrelytett sikátor   Elrelytett sikátor Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elrelytett sikátor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sikátor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Külváros-
Ugrás: