Városi éjszaka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Városi éjszaka

Csodák igennis vannak nem csak a legendákban! (Fórumos szerepjáték)
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 A haláli kocsma

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 03, 2010 10:03 am

Régebben, mikor még az idő neki kedvezett, rengeteg vendéget köszönthetett ez a hely. Telis tele volt kétes hírű személyekkel. Olyanokkal, kiket az ember még a háta mögé sem kívánna. Ám most... most egy romos, leéget épület, hol még talán a madár se jár.
Ez a igazság!
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 7:05 pm

*Miután teljesen egyedül voltam még és nem tudtam mihez is kezdjek magammal, így döntésre jutottam.
Elindultam a saját fejem után, nem törődve az idővel és, hogy merre is megyek.
Míg sétáltam eleredt az eső és elég rendesen elkezdet fújni a szél. *
*Nem sokkal később elkezdtem sietni és jobban szedtem a lábat, majd arra lettem figyelmes, hogy azt se tudtam, hogy hol vagyok. De nem izgatott és csak tovább mentem.
Majd hirtelen megláttam egy helyet ami egy kicsit rémisztő volt, de mint mindig a kíváncsiságom győzött és a hely felé közelítettem.*
-Mi lehet ez a hely?
*Nem láttam eddig még ehhez hasonló helyet, de nem érdekelt és egyre közelebb mentem míg meg nem pillantottam egy embert. Egy métert sem közelítettem felé sőt inkább két métert hátráltam és arra vártam, hogy mit tesz.*
*Majd ahelyett, hogy elszaladtam volna inkább megszólaltam, de nem mentem hozzá közelebb.*
-Ki maga?
*Tettem fel neki a kérdést az ijedtségemet pedig addig lepleztem amíg csak tudtam.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 7:14 pm

*Samba már ott volt a kocsmánál, éppen ki jött volna amikor egy fura hang csapta meg a fülét, is kérdezett a hang ki maga, és válaszoltam Samba Max, és odda mentem és egy kedves lányt láttam meg, köszöntem neki, és még egyszer meg mondtam a nevem szia engem Samba Maxnak hívnak, és téged. Közben esett a eső, pont nyálam volt a esernyőm, ki nyitottam és a lány allá tartottam, nehogy meg ázon, és meg kérdeztem tőle mit is keres erre felé, mert ez a hely nagyon veszélyes este felé, még nappal is mondtam neki, és rá mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 7:30 pm

*Újabb este jött el és én egy kék vékony ing meg egy fehér nadrág hozzá illő cipővel. Elindultam az éjszakába. Nem mentem kocsival vagy mocival, csak sétáltam egyet, persze emberek haltak meg ennem kell. Épp a A haláli kocsma környékén ettem mikor esni kezdett az eső. És én is a kocsmába húzódtam be. Stella hangja már fülemen szúrt és ahogy hátrébb lép majdnem hátra esik. Én épp elkapom felállítom majd így szólok.*
-Sziasztok Stella Samba!
*Én már mind a kettejüket ismerem és tetszik nekem ez a helyzet.*
-Bocs a vízért kissé eláztam.
*Mondtam és nevetek mert vicces a helyzet. Persze nem félek a Nekromantától a halandótól meg még annyira sem. De vicces ez a helyzet.*
-Na egy darabig nem megyünk sehova. Talán akad valami pia itt.
*Mondtam és beljebb mentem volt is minden féle.*
-Valaki valamit?*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 7:50 pm

*hirtelen megszólalt az ismeretlen férfi is amin meglepődtem, de válaszoltam én is neki.*
-Szia én Stella Malone vagyok.
*Nem tudtam, hogy mit is kezdjek vele, de azt tudtam, hogy nem árt az óvatosság vele szemben ebben a városban sosem lehet tudni.*
-Tulajdonképpen levegőre vágytam és egy kis nyugalomra amikor esni kezdett az eső.
*Válaszoltam neki kedves hangon.*
-És te mit keresel erre?
*Kérdeztem tőle vissza amikor megjelent Eric is ezen meg kell vallanom meglepődtem, de nm mutattam semmilyen érzelmet sem. Hirtelen jött a feltűnése ezért majd, hogy nem hátra estem, de Eric szerencsésen megfogott.*
-Köszönöm Eric, de a te hibádból estem majdnem a vízbe.
-Hát ha nem akarunk elázni akkor jobb ha itt maradunk.
-Nekem teljesen mindegy. Bármit meg iszok.
*Válaszoltam Eric-nek és közben hol rá és hol az új ismerősömre pillantottam.*


Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 7:57 pm

*Igy válaszoltam neki, egy kis kalandra vágytam és el jöttem idde, Eric is meg érkezett, de hogy tudta meg hogy itt vagyunk kérdeztem Stellat, és rá mosolyogtam. Köszöntem Ericnek, és kezet nyújtottam, és közöltem neki én egy pohár fehér bort kérek, és én fizetek, és rá mosolyogtam. Be mentünk, le pusztult, épület volt, mert kicsit omladoztak a fallak, a kanapé ki volt égve, de le ültem, mert melegítő volt rajtam.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 8:08 pm

*Mind a két társamnak töltök italt de én most nem ittam semmit. Hisz bennem friss meleg vér van bennem ez fel pörget.*
-Samba csak Stellát tudtam hogy itt van az eső tompította az érzékeimet.
*Felelek de nem érdekelt Stella jobban érdekelt valami vonzott felé ami eddig csak egy nőhöz. De mivel ő sehol és így szabad a pálya Stellának de nem tudom mi lesz ebből.*
-És rajtam kívül tudja valaki mért égett le a kocsma?
*Sunyin mosolyogtam a dolgokon mert én jól emlékszem arra a napra. Hisz én a tulajt is tudom ki volt és azt is mért égett le ez a kis kocsma, ami nekem így jobban tetszik.*
-Stella elintézted amit kell?
*Kérdeztem és Samba mellé ültem le.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 8:23 pm

-Remek egy kalandvágyóval hozott össze a sors.
*Mosolyodtam el azon amit mondtam. Közben Samba kérdezett valamit, de Eric megelőzött és válaszolt is neki.*
*Samba leült egy helyre ami nem volt valami szép hely, de ő tudja mit csinál. Eric kérdéssel fordult hozzánk.*
-Hát én éppenséggel nem tudom, mert most érkeztem.
*Válaszoltam Eric-nek és közben ránéztem.*
*Majd Eric kérdésére kezdtem felelni ami nem volt valami nehéz.*
-Igen már egy ideje elintéztem. Csak gondoltam sétálok egyet és ide keveredtem. Majd találkoztam Samba-val.
-És ti mióta ismeritek egymást?
*Tettem fel neki a kérdést. Közben bele ittam az italomba, ha már itt van akkor miért ne igyam meg.*
-Na és te Eric, hogy hogy erre jártál?
*Kérdeztem tőle és kíváncsian ránéztem.*
*Majd Samba felé néztem és rászegeztem a tekintettem majd egy kérdéssel fordultam hozzá is.*
-Te eddig is itt éltél?
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 8:41 pm

*Igy feleltem Stellanak nem én New Yorkban születtem, egy kis városban, csak 1 éve lakom itt közöltem neki. És rá néztem Ericre, és kérdeztem tőle és te mióta laksz itt, és rá mosolyogtam, és egyet kortyoltam a borba.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 9:05 pm

-Én amióta születtem a kocsma nos balest miatt fel gyújtottam.
*Mondtam és ott ültem én ma úgy vagyok kérdezzenek de nem kérdezek vissza.*
-Tegnap a sport centrum ban találkoztunk.
*Mondtam és mosolyogtam elemem ben vagyok mint általában. De most este van nem nappal így mért ne élvezném a dolgokat.*
-Samba te el vagy itt mi? Nem félsz egy ilyen helyen.
*Mondtam de én csak úgy itt vagyok, itt se kéne lehet lennem de mind egy. Stellát figyelem most nem akarom baja legyen bár egy Nekromantától talán nem kell féltenem. De azért figyelem.*
-Na valaki valamit?
*Nem tudom mi van velem de mind egy majd ki derül.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 9:24 pm

*Csodálkoztam amit a balesetről mondott, de aztán átgondoltam és elképzelhetőnek tartottam. *
*Közben válaszolt a kérdésemre Eric és Samba felé intézett egy kérdést.*
-Nem köszi Eric én nem kérek semmit azt hiszem ennyi elég is lesz.
*Mondtam válaszul Eric-nek. Nem tűntek valami beszédesnek ki tudja miért. Eric eddig sem volt valami beszédes mióta sikert megismernem, de eddig még nem tudtam meg semmit sem Samba-ról.*
-Na és Samba mondj valamit, hát ha úgy jobban megismerhetlek.
-Szerintetek sokáig fog esni az eső?
*Kérdően néztem rá a srácokra és vártam a válaszukra. Közben egy üzenetem jött amit azonnal meg is néztem. Majd miután elolvastam letettem a pultra a telefonomat.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 9:50 pm

*Hát nekromenta vagyok, 1 éve lakom itt. és feleltem nem fog esni már a eső, mindjárt el áll mondtam Stellanak, és ki néztem a ablakon, és amikor ki néztem már el is állt a eső. És rá néztem Ericre, és kérdeztem tőle valamit és te hány éve laksz itt, tettem fel a kérdést.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 10:07 pm

*El mosolyodtam azon amit Samba kérdezett hisz ká bé amióta élek de válaszolok.*
-Én amióta élek és az régóta van.
*Mondtam és a holdra pillantottam. Ami számomra olyan mint az élők számára a nap, éreztem egy fiatal vámpír jelen létét. Ami igen aggasztott nem is ok nélkül hisz berontott és egyből Stellát támadja meg. Sambával oda ugrottunk és amíg Stella Sambával van én vámpír én nemmel neki esem az idegennek és kitöröm a nyakát. Majd vissza fordulok bár a bőröm fehér szemem ijesztően kék és a fogam is vámpíros. A hogy vissza fordulok vissza változom emberi félévé.*
-Ne haragudjatok ez az ostoba kölyök azt hitte meg ölhet titeket mert velem vagytok. A mestere nem nevelte.
*Közben a nyakam kínosan simogatom. Hisz nekem ez kínos dolog mert igen ijesztő lehetett ez nekik.*
-Ne haragudjatok rám nem tehetek róla. Ha akarjátok én leléphetek?
*Mondtam és hallgattam.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 10:36 pm

*Eric minden kérdésre válaszolt. Közben persze Samba válaszolt az én kérdésemre is. *
-Remek legalább nem fogok elázni.
*Samba elmondott néhány dolgot magáról amit figyelemmel is követtem.*
*Közben arra lettem figyelmes, hogy Eric feláll a helyéről ami meglepett, de nem tettem szóvá persze és vártam, hogy mit tesz.*
*Megjelent egy idegen akit nem ismertem és igen csak rám hozta a frászt, de Eric elintézte.*
-Remek. Most először akartak megölni.
*Mondtam ki egyszerűen, majd sóhajtottam egyet és vissza ültem az eredeti helyemre.*
-Szerintem semmi gond és ha úgy vesszük nem a te hibád volt. És egyikünknek se esett baja szóval szerintem folytassuk ott ahol abba hagytuk.
-Ellenvetés valaki részéről?
*Tettem fel nekik a kérdést*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 10:41 pm

*Amint meg látta hogy egy furcsa alak megy Stellához, elővette vegyverét, mert mindig volt nála egy fegyver, ha veszélyes helyre mennek, miután elővette, rá célzott a személyre. De végül Eric elintézte, és semmi baj nem történt, és meg kérdeztem hogy mindenki jól van-e, és egy kicsit be paráztam, és rá gyújtottam.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 10:50 pm

-Fojtassuk akkor ha ilyen könnyen vagyunk.
*Mondtam nekik és vissza ültem Samba fegyvere nem szúrt szemet ezüst golyókkal van töltve. A Nekromanták is szoktak ilyenekkel mászkálni. Bár nem izgat hisz ha ostoba mód lelő akkor van baj így semmi baj.*
-Na szóval ki miből él?
*Dobtam fel a témát. Ha már ilyen jól elvagyunk egy ki égett kocsmában, bár elég vicces egy dolog. De engem nem izgat tökösek akik velem vannak bár a zenészből nem néztem volna ki. De mind egy Stella jobban érdekel.*
-Stella elég jól öltöztél egy ilyen helyre. Hol voltál mielőtt ide a kocsmába keveredtél volna?
*Kérdem és hallgatok.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 11:04 pm

*Samba-t is meglepte az idegen vendég aki rám támadt, de ő is segíteni akart akár csak Eric. De miután Eric végzett vele Samba lenyugodott és visszaült ő is a helyére.*
-Eric úgy sincs mit ezen emésszük magunkat csak lépjünk túl rajta.
*Eric kérdezősködőt afelől, hogy miből élünk én könnyedén válaszoltam neki. *
-Én egy bárban vagyok pultos.
*Ismertem be és a két srácra néztem, hol egyikre hol másikra. Végül a ruhámra tett Eric megjegyzést.*
-Köszönöm Eric.
-Hát tulajdonképpen elkellet intéznem amiért idejöttem és találkoznom kellett egy férfival is.
*Mondtam el neki, hisz ez volt az igazság, úgy is tudná ha hazudnék úgy, hogy semmi értelme.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 11:44 pm

*Eric meg kérdezte hogy mivel foglalkozunk, én igy feleltem én zenész vagyok, írok dalokat és le zenisíttem őket. Rá mosolyogtam és meg kérdeztem tőle, na és te mivel foglalkozol, és be ittam a borba, és elővettem egy száll cigit.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimePént. Szept. 17, 2010 11:58 pm

-Semmivel mivel sok a pénzem meg a katonaság fizet mert azt hiszik Eric leszármazottja vagyok.
*Meg lepő lehet ez nekik de nem érdekel én így élek no meg ha nem lenne manipulálnék embereket. Ha bár tény hogy elég érdekes a személyiségem de ez van, ha nem tetszik akkor lehet szólni.*
-És ti féltek a haláltól?
*Újabb számomra vicces kérdés. Hisz én már meg haltam de ők nem számokra még el jöhet a vége mindennek. Vagy nem hisz ki tudja a jövőt én biztosan nem, persze nem is izgat van időm egy öröké valóság. Ami másoknak nincs.*
-Én csak kíváncsi vagyok mert számomra nincs olyan.
*Mondtam és vártam.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 12:08 am

*Csodálkoztam Samba munkáján, mert nem gondoltam volna, hogy ezt csinálja, de végül is min lepődöm meg.*
-Szép kis munka.
-És szereted is csinálni?
*Fordultam egy kérdéssel Samba-hoz.*
*Végül megint elővette a cigit ami különösebben nem zavart, de én nem tenném.*
*Eric ismételten egy igen csak érdekes kérdést rakott fel nekünk. Amin már meg sem lepődtem.*
-Hát tulajdonképpen én nem. De ez persze még változhat, ha történik valami sokkoló esemény velem.
*Válaszoltam Eric kérdésére és Eric-re néztem és feltettem neki egy kérdést, hogy ő se maradjon ki a sorból persze.*
-Kíváncsi természet vagy Eric?
*Tettem fel neki a kérdést és persze közben kipillantottam az ablakon.*
Vissza az elejére Go down
Samba Max
Admin
Samba Max


Hozzászólások száma : 127
Join date : 2010. Sep. 02.
kor : 38
Tartózkodási hely : Mindig a legjobb helyen...

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 3:44 pm

*Előszőr Stellara néztem és igy feleltem igen nagyon szeretem a zenét, és a szakmát is és rá mosolyogtam, utána Ericre néztem és meg mondtam neki a haláltől nem félek, és rá mosolygtam. Közben rá néztem a órámra és elég késő volt igy gondoltam hogy még meg iszom a boromat, és el köszönök szépen mindenkitől, amikor el köszöntem bele ültem a kocsimba
http://www.italiaspeed.hu/images/news/200803/20080317_Ferrari_limuzin_3.jpg
és szépen haza mentem.
Vissza az elejére Go down
https://varosiejszaka.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 4:17 pm

*Elmosolyodtam Stella kérdésén. Mert hol igen hol nem, ez változó bár egy Nekromanta mindig vicces helyzetbe tud hozni bárkit.*
-Nem nem mondhatni.
*Válaszoltam és közben az elmenő Nekromantát figyeltem. Hisz igen éhes kezdtem lenni és jobbnak láttam menni mielőtt bárki mást ölök meg. Fel állok és az ajtó fele mentet elnevetem magam kicsit mikor a vámpír hullára pillantok.*
-Stella jobb ha megyek én is. Nem akarlak bántani de éhes vagyok na így jobb ha megyek szia.
*Mondtam és leléptem olyan gyorsan hogy Stella nem is foghatta fel.*
Vissza az elejére Go down
Stella Malone
Hallandó
Stella Malone


Hozzászólások száma : 58
Join date : 2010. Sep. 05.

A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitimeSzomb. Szept. 18, 2010 4:28 pm

*Láttam ahogy Eric elmosolyodott amin mint mindig most is meglepődtem, de már nem volt fontos.*
*Miután Samba válaszolt ő úgy döntött, hogy elmegy. Köszönésképp intettem neki és néztem amint eltűnik a helyszínről. Majd láttam, hogy Eric is elgondolkodik és ő is úgy döntött, hogy elmegy. Miután mind a ketten eltűntek megittam az italomat és én is felálltam. Majd én is elmentem, mert nem szívesen akartam megint bajba keveredni. Vagy, hogy akármi megtámadjon. Ezért felálltam a helyemről és szép lassan elindultam.
Nem esett már az eső ezért lassan mentem és tovább járattam az agyamat. És átgondoltam, hogy mi is történt eddig velem mióta idekeveredtem.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A haláli kocsma Empty
TémanyitásTárgy: Re: A haláli kocsma   A haláli kocsma Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
A haláli kocsma
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Városi éjszaka :: Your first category :: Külváros-
Ugrás: